Bolnica Botkin

Do danas je bolnica S. P. Botkin najveća multidisciplinarna medicinska ustanova u Moskvi i središnjem dijelu Rusije.


Shabunin A.V. bio je glavni liječnik bolnice od 2013. godine, zamijenivši profesora Vladimira Nikolajeviča Yakovleva.

Uz prikladno mjesto, gotovo u centru Moskve, bolnica Botkin otvorena je svakodnevno i svakodnevno za pomoć pacijentima.

Bolnički kompleks uključuje:

  • Klinički dijagnostički centar.
  • Odjel plaćenih usluga.
  • Multidisciplinarni specijalizirani stacionarni odjeli.
  • Odjel kratkotrajne (dnevne) bolnice.
  • Odjel za patologiju.
  • Simulacijski trening centar.


Ovdje su izložene sljedeće usluge:

  1. kirurški.
  2. Onkološki.
  3. Anesteziologija i reanimacija.
  4. hematoloških.
  5. infektivan.
  6. Dijagnostički.
  7. terapeutski.

Bolnica uključuje 2 podružnice:

  1. Podružnica br. 1 Služba za oftalmološku njegu
  2. Podružnica br. 2 Porodilište i trudnoća.

Ukupno kompleks ima 33 zgrade i ima više od 2000 kreveta.

Savjetodavni centar svakodnevno prima preko 350 pacijenata, uključujući hitne slučajeve.

Više od 45 tisuća pacijenata godišnje dobiva specijaliziranu i visokotehnološku medicinsku njegu.

Zračna ambulanta dostupna za prijevoz pacijenata iz udaljenih područja i u slučaju nužde.

Bolnica ima više od 2500 zaposlenih, uključujući više od 700 liječnika. Među njima su akademici Ruske akademije prirodnih znanosti, profesori, doktori i kandidati medicinskih znanosti. I 6 liječnika dobilo je počasnu titulu "Počasni doktor Ruske Federacije".

Na temelju ovog medicinskog centra smješteno je 20 odjela vodećih medicinskih sveučilišta, uključujući Moskovsko državno medicinsko sveučilište. I. M. Sechenova.

Povijest bolnice

Ideja o stvaranju "besplatne bolnice za svakoga bez razlike činova, imanja i vjeroispovijesti" pripada počasnom građaninu Moskve i dobročinitelju Kozmi Terentjeviču Soldatenkovu, godinama života 1818-1901. Založio je izdvojiti 2 milijuna rubalja za izgradnju kliničke gradske bolnice. Dvije godine nakon njegove smrti, gradske vlasti su dobile novac i dodijelile parcelu od nekoliko stotina na Hodynsky polju za izgradnju. Na inicijativu i uz aktivno organizacijsko sudjelovanje profesora Fjodora Aleksandroviča Getyea, polaganje prve zgrade bolnice započelo je u proljeće 1908. A 23. prosinca 1910. godine bolnica je dobila službeno otvaranje pod imenom Soldatenkovsky Hospital i postala dostupna za traženje liječničke pomoći. Prvi glavni liječnik bolnice bio je F.A..

Na otvaranju je nova medicinska ustanova obuhvaćala 12 zgrada s 505 kreveta. Do početka 20. stoljeća bolnica nije imala širok profil i pružala je pomoć samo u tri područja - zaraznom, terapijskom i kirurškom..

Tijekom Prvog svjetskog rata na teritoriju bolnice otvorena je vojna bolnica koju je posjetila careva obitelj kako bi saznali u kojim uvjetima ranjeni vojnici dobivaju medicinsku pomoć..

Na desetogodišnjicu ustanove 1918. godine, vijeće moskovskih poslanika odlučilo je preimenovati bolnicu u sjećanje na izvanrednog ruskog liječnika i društvenog aktivista Sergeja Petrovich Botkina. Uz to, bio je i dobar prijatelj samog Kozme Soldatenkova..

Tijekom godina Velikog domovinskog rata, bolnica Botkin ponovno je preuzela funkciju bolnice, primajući dnevno do 500 ranjenih vojnika. Ukupno je tijekom ratnog razdoblja u bolnici pruženo pomoć više od 40 tisuća vojnih osoba. Po završetku rata, 1947. godine, Botkinova bolnica odlikovana je Ordenom Lenjina. Usput, u istoj bolnici u zgradi 10 operiran je V.I.Lenin kako bi izvukao metak preostao nakon ranjavanja 1918. godine. Sada je komora u kojoj je bio vođa revolucije sjećanje.

Vrste pruženih usluga


Usluge se pružaju na plaćanju i besplatno. Paleta usluga vrlo je široka. Detalji se mogu naći na službenoj web stranici bolnice. Pacijenti koji se prijave u ustanovu mogu dobiti cijeli niz dijagnostičkih i laboratorijskih pretraga, sastanak s liječnicima ambulantne službe i multidisciplinarno bolničko liječenje..

Bolnica pruža usluge na sljedećim područjima:

  • trbušne i grudne operacije
  • endokrina kirurgija i jetra
  • kardio i angiohirurgija;
  • neurokirurgiji;
  • Porodiništvo i Ginekologija;
  • urologija i nefrologija
  • ENT;
  • coloproctology;
  • operacije gnojnih rana i bolesti;
  • traumatologija i ortopedija;

Pacijenti mogu dobiti pomoć kod različitih bolesti kardiovaskularnog sustava, dojke, gastrointestinalnog trakta i živčanog sustava. A također i s dermatološkim, onkološkim i zaraznim bolestima.

Uvedena je dnevna bolnica radi pružanja pomoći pacijentima s bolestima gastrointestinalnog trakta, patologijama endokrinog sustava i neurološkom patologijom.

Ugovoreni sastanak

Zakazati sastanak sa specijalistima bolnice možete nazvati +7 (499) 490-03-03, naznačeno na službenoj web stranici bolnice. Telefon za sastanak s besplatnim kliničko-dijagnostičkim centrom +7 (499) 762-62-86.

Ili kliknite na vezu kako biste zabilježili on-line s službene stranice. U tom će slučaju biti potrebno ispuniti mali interaktivni upitnik web mjesta, koji će naznačiti osobne podatke za snimanje. Stavite oznaku pristanka na obradu osobnih podataka, pročitavši dokument „Politika obrade i zaštite osobnih podataka GBUZ-a“ Državna klinička bolnica nazvana po SPPotkina DZM »».

Ili kad se osobno obratite registru. Sa sobom trebate imati putovnicu, polisu i vojnu iskaznicu za vojno osoblje.

Adresa bolnice

Adresa glavne zgrade Botkinove bolnice je Moskva, 2. Botkinky Prospekt, 5., poštanski broj 125284.

Kako doći tamo

Bolnički kompleks ima tri kontrolne točke preko kojih možete ići na teritorij medicinske ustanove.

U blizini kontrolne točke broj 1 nalaze se zaustavljanja:

  1. "Bolnica Botkin" s desne strane 2. Botkin prolaza, u smjeru od središnjeg dijela Moskve. Postoje autobusi broj 101 i 207.
  2. "Bolnica Botkin" s lijeve strane 2. Botkinova prolaza, prema središnjem dijelu Moskve. Autobusi 175 i 847 ovdje se zaustavljaju..
  3. "Bolnica Botkin" na 1. prolazu Botkin. Trolejbuska ruta 82 i autobusi 84 i 101.

Do kontrolne točke br. 2 može se doći od zaustavljanja bolnice Botkin duž ul. Polikarpova sa strane bolnice i na suprotnoj strani. Možete stići na minibus OKB nazvan po Sukhoi - Beregovaya.

Do kontrolne točke br. 3 može se doći sa stajališta:

  1. "Medicinska zgrada" na ulici Boris Petrovsky sa strane bolnice Botkin. Postoje autobusne linije broj 84, 101, 175 i 847.
  2. "Medicinska zgrada", na ulici. Boris Petrovsky na suprotnoj strani od bolnice, gdje prolaze autobusi broj 101 i 207.

Do bolničkog kompleksa S. P. Botkina možete doći metroom:

  1. Od stanice metroa Begovaya 1 i Begovaya 2. Put će biti oko jedan i pol kilometara i trajat će oko 20 minuta. Bit ćete na kontrolnoj točki broj 2 bolnice Botkin
  2. S metro stanice Dynamo Stadium. Prevladavši kilometar i pol, prilazit ćete kontrolnoj točki broj 1.

Odaberite vrstu organizacije

Karta

: Moskva: CAO: Presnenski: Gradska klinička bolnica. S.P Podružnica Botkina br. 1 (Oftalmološka bolnica)

Gradska klinička bolnica nazvana po S.P Podružnica Botkina br. 1 (Oftalmološka bolnica)

Opis:

Naredbom moskovskog gradskog odjela za zdravstvo br. 1043 od 25. listopada 2013. godine, Oftalmološka klinička bolnica reorganizirana je u državnu proračunsku zdravstvenu ustanovu "Gradska klinička bolnica Botkin", podružnica br. 1 gradske uprave Moskve..

Podružnica br. 1 Oftalmološka bolnica je veliki specijalizirani medicinski centar koji uključuje:
- Savjetodavno-dijagnostička klinika za 500 posjeta u smjeni;
- 170 krevetna bolnica.

Bolnica podružnice broj 1 jedan je od najvećih centara specijalizirane oftalmološke skrbi u Rusiji. Godišnje se u bolnici na liječenju raznih bolesti organa vida provodi više od 10 tisuća pacijenata, obavi se više od 10 tisuća operacija, uključujući i one visoke tehnologije. Bilo koja vrsta katarakte liječi se u kombinaciji s raznim patologijama oka (glaukom, trauma, bolesti mrežnice, dijabetička retinopatija, miopija), liječenje svih oblika glaukoma.

Liječnici medicinsko-savjetodavnog prijema pružaju kvalificiranu skrb pacijentima koji su poslani iz okružnih klinika, a pruža se i hitna pomoć.

Oftalmološki centar opslužuje stanovništvo četiri administrativna područja: Središnji, Zapadni, Sjeverno-Istočni i Južni.

Voditelj poslovnice je oftalmolog: dr. Sc. Korčuganova Elena Alexandrovna, 8 (495) 699-44-39
Radno vrijeme klinike: od 8:00 do 20:00 (ponedjeljak-petak), od 8:00 do 16:00 (subota), nedjelja - slobodni dan.
Radno vrijeme prijema: od 8:00 do 20:00 (ponedjeljak-petak), od 8:00 do 16:00 (subota), nedjelja - slobodni dan.
Način rada u nuždi - hitno.

Radno vrijeme ureda za protetiku očiju: srijeda, petak od 14.30 - 20.00

Da biste ugovorili sastanak s liječnikom, morate se obratiti registru osobno ili uz pomoć predstavnika (srodnika ili socijalnog radnika). Moraju se podnijeti sljedeći dokumenti - uputnica iz okružne klinike, polisa obveznog zdravstvenog osiguranja, osobna iskaznica (putovnica).

Snimanje telefonom ili putem interneta ne izvodi se, kao bolnica je specijalizirana zdravstvena ustanova trećeg stupnja zdravstvenog sustava i zakazuje se u smjeru liječnika okružnih poliklinika, gdje je naznačena dijagnoza pacijenta.

Za pitanja o potvrdama ustanove (uključujući liječnike), u slučaju gubitka kupona za sastanak, obratite se liječniku telefonom: 8 (495) 699-79-70 (registar), 8 (495) 699-30-20 ( referenca)

Za hospitalizaciju - 8 (495) 699-10-75 (prijemni odjel)
Za hitnu pomoć - 8 (495) 699-61-28
Ured za oftalmološku protetiku (snimanje telefonom) - 8 (495) 699-83-89
Odjel za plaćene usluge - 8 (495) 699-71-53
Liječnik na poziv - 8 (495) 699-84-00
Adresa e-pošte: [email protected]; [email protected]

Povezani članci:

Dragi muskovci! Od svibnja 2011. godine u sustav obveznog medicinskog osiguranja Ruske Federacije uveden je novi oblik police obveznog medicinskog osiguranja jedinstvenog modela. Osiguravanje građanima Ruske Federacije policama obveznog zdravstvenog osiguranja jednog uzorka provodit će se postupno - do 1. siječnja 2014. Treba napomenuti da su politike MHI izdate prije svibnja 2011., u skladu sa saveznim zakonom br. 326-FZ od 29. studenoga 2010.

komentari:

Dobar dan! U smjeru iz regionalne pukovnije Moskve došao je 26.01.2016g. na pregled u Državnu kliničku bolnicu nazvanu Botkin (podružnica br. 1). Ugodno me iznenadio pojednostavljen, jasan rad cijelog osoblja. Proveden je sastanak brzo i točno (iako je bilo potrebno gotovo 2,5 mjeseca da se čeka liječnički pregled, ali meni nije bilo važno). Veliko hvala i ljudska zahvalnost liječnicima, paramedicima, medicinskim sestrama u sobama 403, 506, 509. Odvojeno liječniku Velibekova Olgi Sabirovni! Svi zaposlenici su vrlo profesionalni, responzivni, vrlo pažljivi i pristojni, obavljaju preglede brzo i točno, komuniciraju s jasnim i dostupnim jezikom s pacijentima! Zahvaljujem glavnom liječniku na izboru kompetentnog osoblja i dobroj organizaciji bolnice!

Ocjena: 0 Filatova Irina 2014-12-26

Želim se iskreno zahvaliti svom liječniku E. Lanshakova na njezinom ljubaznom i pažljivom stavu. Upravo su joj recepti i korisni savjeti olakšali podnošenje teškog postoperativnog razdoblja. Više za takve poznavatelje i kvalificirane liječnike koji vole svoju profesiju i osjetljivi su na pacijente! Hvala vam puno, Elizaveta Alekseevna, na vašem plemenitom radu! Želim vam dobro zdravlje i uspjeh u nadolazećoj Novoj godini! Filatova Irina, prosinac 2014.

Ocjena: 0 Filatova Irina 2014-12-21

Želim izraziti svoju najiskreniju i najiskreniju zahvalnost hirurgu A. Lapochkinu! Prije otprilike 20 godina već sam imao operaciju oka - glaukom zatvaranja kuta. Dio vizije je izgubljen, ali život je išao dalje. I prije nekoliko godina, nova katastrofa - katarakta u oba oka. Vid se naglo pogoršao. Bilo mi je teško hodati sam ulicom. Strah se uvukao u dušu. I upravo me on, zahvaljujući svom iskustvu i znanju, vratio u normalan, pun život. Obje operacije ugradnje umjetnih leća bile su uspješne, iako su oči bile vrlo složene. Samo netko tko je to sam doživio može razumjeti svu dubinu moje zahvalnosti za ovu još uvijek mladu, inteligentnu, pažljivu i talentiranu osobu, liječnika s velikim slovom! Dobro zdravlje i uspjeh, dragi Andrei Vladimiroviču! Vaša pacijentica, Irina Filatova, studeni - prosinac 2014.

Ocjena: 5 Irina 2012-03-07

Divna bolnica! Ogromna hvala Ilyukhinu Olegu Evgenievichu! On je najbolji. operacija je obavljena savršeno, nisam očekivala takve rezultate.

Ocjena: 0 Elena 2011-06-02

Drugi dan sam zakazala sastanak s oftalmologom u smjeru klinike.I znate li s kojim sam brojem zakazala sastanak? Već krajem listopada! Čekati 4 mjeseca za dijagnozu glaukoma? Dok čekate kvalificiranu pomoć, možete zaslijepiti! Ali šefovi iz medicine na papiru sve su, kej! U međuvremenu, u komercijalnim klinikama nema reda, naravno, samo cijena pregleda je od 2800 r do 4300 rubalja. Hvala Ministarstvu zdravlja na našem besplatnom lijeku! Razbijanje, ne gradi! Uništili su sve dobro što je bilo, ali zauzvrat su i izgradili. Pljačkali su samo pacijenti u njihovoj kapetaniji i samo.

GBUZ Državna klinička bolnica nazvana po S.P. Botkin, podružnica broj 1

Informacije o organizaciji GBUZ GKB nazvanoj po S.P. Botkin, podružnica broj 1: brojevi telefona, točna lokacija, karta, radno vrijeme, opis i njegov opseg.

Radno vrijeme: pon-pet 8: 00–20: 00

Telefoni za kontakt: +7 (495) 699-30-20, +7 (495) 699-10-75, +7 (495) 699-61-28, +7 (495) 699-44-39

Službena web stranica: http://www.botkinmoscow.ru

Regija: Rusija, Središnji federalni okrug, Moskva

Adresa: st. Mamonovsky lane, 7 Na karti

Stvarna adresa: 123001, Moskva, Mamonovsky per., 7

Oftalmička klinička bolnica (podružnica 1 gradske kliničke bolnice nazvane S.P. Botkin)

Podružnice 1

Adresa:
Moskva, Mamonovski prolaz, 7

Način rada:
Pon-pet: od 08:00 do 20:00
Sub: od 08:00 do 16:00

Opis

Oftalmička klinička bolnica (podružnica 1 gradske kliničke bolnice nazvane S.P. Botkin)

Voditelj poslovnice je oftalmolog: dr. Sc. Arzhimatova Gulzhiyana Shevketovna, tel. (495) 699-44-39.

Podružnica br. 1 Oftalmološka bolnica je veliki specijalizirani medicinski centar koji uključuje:

  • Savjetodavno-dijagnostička klinika za 500 posjeta u smjeni;
  • 170 krevetna bolnica.


Podružnica zapošljava preko 300 specijalista, uključujući 113 liječnika. Bolnica podružnice broj 1 jedan je od najvećih centara specijalizirane oftalmološke skrbi u Rusiji. Godišnje se u bolnici na liječenju raznih bolesti organa vida provodi više od 10 tisuća pacijenata, obavi se više od 10 tisuća operacija, uključujući i one visoke tehnologije. Bilo koja vrsta katarakte liječi se u kombinaciji s raznim patologijama oka (glaukom, trauma, bolesti mrežnice, dijabetička retinopatija, miopija), liječenje svih oblika glaukoma.

Liječnici medicinsko-savjetodavnog prijema pružaju kvalificiranu skrb pacijentima koji su poslani iz okružnih klinika, a pruža se i hitna pomoć.

Oftalmološki centar opslužuje stanovništvo četiri administrativna područja: Središnji, Zapadni, Sjeverno-Istočni i Južni.

Gradska bolnica nazvana po Podružnica Botkina br. 1 (oftalmološka bolnica) - Moskva

Vodoravni tabulatori

Dobar dan! U klinici u mjestu prebivališta upućena je onkologu k oftalmologu u Botkin. Nazvao sam filijalu n1 radi sastanka s liječnikom. Na što je zapisnik odgovarao samo u Bolnici, a ne telefonom. Živim 72 km od bolnice, nemam osobni prijevoz, u naručju imam dijete od 4 mjeseca. Dolaskom u bolnicu 25.01.2018. Čekala sam zastrašujuću sliku. Tri registra sustava Windows i 80 ljudi u redu. Za zapisnik sam tamo morao sjediti od 14-00 do 17-58. Snimljeno 13. ožujka. Prethodno nemoguće. Iako je prema zakonu, očekivanje specijalista maksimalno 14 dana. S mogućom bolešću, očekivanje od 2 mjeseca može završiti neuspjehom. Molimo vas da shvatite i uklonite kaos. Stvarno se radujem rješenju ove situacije. zahvaliti

Osoba s invaliditetom grupe 1 u ožujku 2017. podnijela je dokumente za operaciju zamjene leća u podružnici 1 Botkin bolnice, na adresi Mamonovskiy per. 7. Dokumenti prihvaćeni, registrirani
pod brojem 155926 / 16. I naredili su da pričekaju poziv. Do srpnja nema poziva o operaciji i ne mogu se dobiti nikakve informacije o njoj. Molimo pomozite da napravite operaciju.

Bavim se problemom rada zdravstvenih radnika. Dana 10. 11. 2016. hospitaliziran je u poznatoj bolnici Botkin na odjelu za liječenje, kada mu je prilikom prijema otkriven visok šećer.. Dugo nisu mogli hospitalizirati ambulantu, odbijali su hospitalizaciju, objašnjavamo im da gube snagu i da padaju te da se želite liječiti kod kuće, pozovite liječnika iz klinike. U bolnici je pokušao ustati, pao mu je modrica. Na stražnjoj strani formirao se hematom, liječnici nisu obraćali pažnju i nisu htjeli platiti.18.11.2016., Liječnica I. Rudakova i voditelj Loshits N. V., pripremljen za iscjedak. Naručili smo medicinski prijevoz na iscjedak, jer naše noge nisu bile hospitalizirane na vrijeme, a kad smo stigle po liječnike kako ne bismo vidjeli u kakvom je stanju zavezana ruka. Ruka je bila u groznom stanju ispunjenom gnojem. Okrenuli smo se ležeći. liječnika Rudakova i predstojnika. Lošits N.V. što radite, zašto pišete takvom rukom, stigao je odgovor da vam ovdje nije doveden šećer i svi pružamo pomoć 1. Ostavili smo ruku još jedan dan, rezali gnoj, ispumpali zavoj i napisali preporuke da napišete što dalje raditi. Ne samo da je to neshvatljivo zbog ruke. Ono što su ispisali s visokim šećerom 20. Pripremili su izjavu u 15:00. Zamoljeni da daju inzulin jer je kraj radnog dana gdje ga dobijemo, ne zanima nas kontakt s klinikom. Nakon otpusta za tjedan i pol pozvao kirurga na pregled ruku. Putrefaction je prešao iz ruke u lakat hitno hospitaliziran, on sada može ostati bez ruku zbog krivnje liječnika. Rudakova i Loshits ne zauzimaju svoje mjesto nepristojno, njima se ne može vjerovati da postupaju čak i sa životinjama. Molim vas da ih oslobodite od položaja koji nisu u skladu s upisom u radnu knjižicu. Bit ću prisiljena tužiti ih.

Klinika za oftalmologiju Gradska klinička bolnica ime S.P Botkin u Mamonovskom Laneu

Oftalmološka klinička bolnica u Tveru veliki je znanstveni i praktični centar koji pruža visoko specijaliziranu medicinsku njegu za razne očne bolesti. Sastoji se od savjetodavne dijagnostičke klinike za 500 posjeta u smjeni, bolnice za 240 kreveta svakodnevno i laboratorija za korekciju kontaktnog vida. Osim toga, bolnica ima oftalmološki ured, kao i odjeljenje hitne pomoći 24 sata.

Od listopada 2013. bolnica je postala dio Gradske kliničke bolnice. S.P Botkin u statusu podružnice broj 1.

Cjenik oftalmološke klinike Gradska klinička bolnica. S.P Botkin u Mamonovskom Laneu

Recenzije o bolnici Botkin GBUZ Gradska klinička bolnica. S.P Botkin (Gradska klinička bolnica) u Mamonovskom prolazu

ponovno.
Ali osoblje je vrlo iskreno. Svi se trude pomoći, objasniti pacijentima što je više moguće što nakon operacije, koja su ograničenja. Pripreme za operaciju, postupke, preglede vrlo su različite na bolje. Ovdje su svi nekako oprezniji u svom liječenju..
A pacijenti su uglavnom stariji, složeni na svaki način.
Podružnica na ovoj adresi živi posljednje dane i seli se na glavni teritorij Botkin b-tsu-a. Nadam se da nikoga neće izgubiti ili dobiti otkaz kada se kreću. Zadržat će sve najbolje što imaju. Glavna stvar, okviri!

Veliko hvala liječniku Simonovi Simone Valentinovnu, predstojniku. kirurško odjeljenje (i dežurni liječnik) Shirshova Elena Vasilyevna, njezina asistentica Zara Ibrahimovna (nažalost, ne znam ime) zbog neformalnog pristupa meni kao pacijentu, zbog pažnje i profesionalnosti tih liječnika. Više takvim liječnicima

Općenito, liječenje katarakte nije zastrašujuće. Operacija 15-20 minuta. Ali vrlo je važno izvesti sve postupke i ograničenja u postoperativnom razdoblju. Sretno svima i zdravlja!

Bolnica Botkin u Moskvi

Gradska klinička bolnica nazvana po S.P. Botkina - najveća multidisciplinarna medicinska ustanova u Moskvi.

GKB im. S.P Botkin je veliko liječničko udruženje s ukupnim kapacitetom kreveta većim od 2.300 kreveta. Bolnica ima bolnicu za specijaliziranu medicinsku njegu, uključujući visokotehnološkog, u kirurškom, ginekološkom, terapijskom, neurohirurškom, traumatološkom i drugim profilima.

Bolnica Botkin trenutno zapošljava 4.300 osoblja, uključujući 1.100 liječnika. Samo u glavnoj bazi bolnice rade 34 profesora i doktora medicinskih znanosti, više od 200 kandidata medicinskih znanosti, 13 liječnika dobilo je titulu počasnog doktora Ruske Federacije. Gotovo svaki drugi liječnik ima najvišu kvalifikacijsku kategoriju. Više od 400 djelatnika odjela, istraživačkih instituta i medicinskih centara smještenih na području bolnice također radi u njezinim odjelima, uključujući 36 profesora i 56 izvanrednih profesora.

Svake godine specijalisti bolnice izvrše više od 40 tisuća operacija, od kojih je oko 10 tisuća u kategoriji visokotehnološke medicinske skrbi. U većini slučajeva koriste se minimalno invazivne medicinske tehnologije, endoskopske intervencije i operacije pod kontrolom rendgenske opreme i CT navigacije..

Vrste medicinske njege:

  • primarnu zdravstvenu zaštitu, uključujući primarnu medicinsku i primarnu specijaliziranu;
  • specijalizirana medicinska skrb, uključujući visokotehnološku;
  • ambulanta, uključujući specijaliziranu ambulantu;
  • savjetodavna i dijagnostička medicinska njega;
  • primarna rehabilitacijska njega.

Profili zdravstvene zaštite:

  • Gastroenterologija
  • Hematologija
  • Ginekologija
  • Dijagnostika
  • Zarazne bolesti
  • Kardiologija
  • Operacija srca
  • Coloproctology
  • Neurologija
  • neurokirurgiji
  • Nefrologija
  • Opća kirurgija
  • Oncourology
  • otorinolaringologija
  • Oftalmologija
  • Pulmologija
  • Akušerska njega
  • Terapija
  • Traumatologija i ortopedija
  • Torakalna operacija
  • Urologija
  • Maksilofacijalna kirurgija
  • endokrinologija
  • Endokrina kirurgija
  • 33 odjel anesteziologije i intenzivne njege za neurohirurške i traumatološke bolesnike;
  • Odjel za hematologiju br. 6;
  • Hematološki odjel br. 7;
  • Ginekološki odjel №22;
  • Ginekološki odjel №23;
  • Gradski centar za toksoplazmozu;
  • Dijagnostički odjel br. 8;
  • Zarazno odjeljenje;
  • Kardiološki odjel za pacijente s infarktom miokarda br. 4 (hitno kardiološko odjeljenje);
  • Kardiološki odjel br. 4A;
  • Kardiološki odjel br. 5;
  • Klinički dijagnostički laboratorij;
  • Koloproktološki odjel br. 47;
  • Savjetodavni ured;
  • Moskovski gradski hematološki centar;
  • Neurološki odjel br. 10 za pacijente s akutnom cerebrovaskularnom nesrećom;
  • Neurološki odjel br. 9;
  • Neurokirurški odjel br. 19A;
  • Neurokirurški odjel br. 19B;
  • Odjel za nefrologiju br. 12;
  • Nefrološki odjel br. 24;
  • Ortopedski odjel №51;
  • Odjel radijacijske dijagnostike;
  • Odjel za abdominalnu onkologiju br. 17A;
  • Odjel za anesteziologiju i intenzivno liječenje bolesnika s akutnom cerebrovaskularnom nesrećom br. 35;
  • Odjel za anesteziologiju i reanimaciju bolesnika s kardiovaskularnom patologijom br. 52;
  • Odjel za anesteziologiju i reanimaciju za pacijente s kirurškim profilom br. 32;
  • Odjel za anesteziologiju i intenzivnu njegu za kirurške intervencije;
  • Odjel za anesteziologiju i reanimaciju br. 61 za pacijente s infarktom miokarda;
  • Odjel za anesteziologiju i reanimaciju uroloških bolesnika br. 37;
  • Odjel za anesteziologiju-reanimaciju br. 18;
  • Odjel gastrohepatopancreatoenterologije br. 57;
  • Odjel hiperbarične oksigenacije;
  • Odjel gnojne traumatologije br. 21;
  • Odjel kardijalne kirurgije broj 40;
  • Odjel za koloproktologiju br. 47A;
  • Odjel fizioterapijskih vježbi;
  • Zavod za medicinsku psihologiju;
  • Odjel za neurohirurgiju br. 49;
  • Zavod za opću onkologiju br. 16A;
  • Odjel za onkurologiju br. 14A;
  • Odjel za onkurologiju br. 41A;
  • Odjel za otorinolaringologiju br. 25;
  • Zavod za oftalmičku onkologiju br. 1A;
  • Odjel transfuzije krvi;
  • Odjel za radioterapiju br. 13;
  • Odjeljenje za oživljavanje zaraznih bolesnika br. 30;
  • Odjel rendgenskih dijagnostičkih metoda i liječenja;
  • Odjel za vaskularnu kirurgiju br. 38;
  • Odjel za vaskularnu kirurgiju br. 54;
  • Zavod za torakalnu onkologiju br. 39A;
  • Odjel torakalne hirurgije broj 39;
  • Odjel ultrazvučne dijagnostike;
  • Odjel za fizioterapiju;
  • Odjel funkcionalne dijagnostike;
  • Odjel za kemoterapiju br. 15;
  • Odjel kirurgije jetre i gušterače br. 50;
  • Odjel za kirurško liječenje poremećaja ritma i pejsinga br. 55;
  • Odjel oralne i maksilofacijalne kirurgije br. 53;
  • Odjel metoda ekstraorporealnog liječenja;
  • Odjel endokrinske kirurgije br. 16;
  • Oftalmološka bolnica za kraći boravak (SKP br. 2);
  • Odjel patologije;
  • Prva kratkotrajna hospitalizacija po profilima: opća kirurgija, urologija, ginekologija, otorinolaringologija S.P Botkin (SKP br. 1);
  • Prijemni odjel za neinfektivne bolesnike;
  • Psihijatrijski odjel br. 11 za pacijente s kombiniranom mentalnom i somatskom patologijom;
  • Pulmološki odjel;
  • Regionalni vaskularni centar;
  • Odjel za dijagnostiku rendgenskih zraka;
  • Terapijski odjel br. 1;
  • Terapijski odjel br. 2;
  • Terapijski odjel br. 3;
  • Odjel za traumatologiju br. 26;
  • Odjel za traumatologiju br. 27;
  • Odjel urologije br. 14;
  • Odjel urologije br. 41;
  • Podružnica broj 1. Oftalmološka služba;
  • Podružnica br. 2 "Rodilje s antenatalnim klinikama";
  • Kirurško odjeljenje br. 17;
  • Kirurško odjeljenje br. 46;
  • Endokrinološki odjel br. 59;
  • Endoskopski odjel.

Obratite se bolnici Botkin: adresa, telefonski podaci, službena web stranica

Državna proračunska zdravstvena ustanova gradske kliničke bolnice Moskva nazvana po S.P. Odjel zdravstva grada Moskve Botkin:

  • Adresa bolnice Botkin: 125284, Moskva, 2. avenija Botkin, 5
  • Radno vrijeme: svakodnevno, non-stop
  • Sati posjećivanja pacijenata: pon-pet 16-00 - 19-00, sub, ned 11-00 - 13-00; 16-00 - 19-00
  • Kontakt centar: +7 (499) 490-0303 (svakodnevno od 8:00 do 19:00)
  • Središnji ured za informacije: +7 (495) 945-0045 (svakodnevno od 8:00 do 19:00)
  • Savjetodavno-dijagnostički centar (ponedjeljak-petak radnim danima: od 8:00 do 19:30):
    • 8 (499) 762-6285 - recepcija
    • 8 (499) 762-6286 - telefon matičnog ureda KDP
  • Ured planirane hospitalizacije: 8 (499) 762-62-97 (radnim danom od 8,30 do 16,00 sati)
  • Medicinski simulacijski centar: 8 (499) 762-61-71
  • Referentna zarazna slučaja: 8 (495) 945-8382
  • Kancelar: 8 (495) 653-16-90
  • Glavni liječnik: 8 (495) 945-2616
  • Zamjenik glavnog liječnika: 8 (495) 945-2336
  • Službena web stranica bolnice Botkin u Moskvi: botkinmoscow.ru
  • Društvene mreže: Vkontakte, Facebook, Instagram, YouTube
  • E-mail: [email protected]
  • Press služba Državne kliničke bolnice ime S.P Botkin: [email protected]

Na ovoj se stranici nalazi popis liječnika koji rade u bolnici u Botkin:

Kako doći do bolnice Botkin u Moskvi

Kako doći do bolnice Botkin:

  • Stanica metroa Dynamo, zatim pješice 1 km., Ili autobusi 207, 12c, trolejbus 82, stanica „Bolnica im. Botkin ";
  • Stanica metroa Begovaya, zatim pješice

1 km., Ili minibus 593m, autobus 847, 27, trolejbusi 20, 86, stajalište "Bolnica Botkin".

Plan rasporeda

Imenovanje liječnika

Za prijem u CDC morate imati sljedeće dokumente:

  • Polica obveznog zdravstvenog osiguranja (MHI).
  • Putovnica državljanina Ruske Federacije.
  • Uputa za konzultaciju iz klinike na mjestu priloga, ovjerena pečatom ugla zdravstvene ustanove i potpisom i pečatom liječnika.
  • Izvadak iz ambulantne karte (izdaje zdravstvena ustanova koja šalje).

Ako možete snimiti željenog stručnjaka, dobit ćete odgovor u obliku „elektroničkog kupona“ u kojem će biti naznačeni datum, vrijeme i redoslijed primitka. U posebnim slučajevima, medicinski registar može vas kontaktirati na telefonski broj naveden u prijavi. Pomoću ovog "elektroničkog kupona" i dokumenata potrebnih za prijem stručnjaka za CDC (popis je naveden dolje), na CDC morate stići 1 sat prije vremena navedenog u "elektroničkom kuponu" i primiti kupon u elektroničkom terminalu (kliknite na polje "snimi na Internetu" "- kupon" I ") očekuje poziv u registar. U registar se izrađuje ambulantna iskaznica i izdaje se papirnati kupon za sastanak s liječnikom. Da biste ubrzali registraciju ambulantne iskaznice, poželjno je imati fotokopiju putovnice (prva stranica i stranica za registraciju) MHI-ovih pravila (dvije strane).

  • Adresa: 2. prolaz Botkinky, 5, zgrada 22 (2. kat)
  • Registar: +7 (499) 762-62-86
  • Odjel za plaćene usluge: +7 (499) 490-03-03

Plaćene usluge bolnice Botkin i cijene

Bolnica Botkin, osim što pruža pomoć građanima u skladu s MHI pravilima, pruža medicinske usluge na plaćanoj osnovi.

Snimanje - svakodnevno od 8:00 do 19:00 telefonom 8 (499) 490-03-03 i e-poštom [email protected].

Plaćene usluge pružaju se ili u sklopu programa dobrovoljnog zdravstvenog osiguranja (VMI) ili izravnim dogovorom s pojedincem za gotovinu.

Pacijenti mogu dobiti cijeli niz usluga, od dijagnoze, ambulantne skrbi, laboratorijskih ispitivanja i završetka bolničkog liječenja.

Uvjeti za pružanje plaćene medicinske skrbi:

  • ako se pružanje usluge odvija pod drugim uvjetima koji nisu predviđeni programom državne garancije besplatne medicinske skrbi za građane i (ili) ciljanim programima;
  • ako tražite medicinsku uslugu bez uputnice;
  • ako nemate policu obveznog medicinskog osiguranja;
  • ako su vrsta i opseg medicinskih usluga koje su vam potrebne izvan opsežnog teritorijalnog projekta programa državnih jamstava ili ciljanih programa;
  • ako ste državljanin strane države;
  • ako ste osoba bez državljanstva.

Kada pružate medicinske usluge u skladu s sporazumom s pojedincem, bolnica Botkin u Moskvi dostavit će vam cijeli paket dokumenata poreznim vlastima radi povrata poreznog odbitka za plaćanje medicinskih usluga. To će pomoći u povratu dijela novca utrošenog na liječenje..

Opsežni tečaj liječenja bolesnika s degenerativno-distrofičnim bolestima kralježnice (dorsopatija, osteohondroza) plaća se u dnevnoj bolnici Savjetovalno-dijagnostičkog centra (CDC).

Mogućnost i trajanje liječenja utvrđuju se na savjetovanju neurologa CDC-a.

Vrijeme prijema: ponedjeljak-četvrtak od 13.00 do 15.00 (ured 2079).

grane

Gradska klinička bolnica nazvana po S.P Podružnica Botkina br. 1

  • Adresa: 123001, Moskva, Mamonovsky per., 7
  • Za pitanja o potvrdama o radu ustanove (uključujući liječnike), u slučaju gubitka kupona za sastanak, obratite se liječniku telefonom:
  • (495) 699-79-70 (registar), (495) 699-30-20 (referenca).
  • Za hospitalizaciju - (495) 699-10-75 (prijemni odjel).
  • Za hitnu pomoć - (495) 699-61-28.
  • Kabinet za oftalmologiju (telefonski poziv) - (495) 699-83-89.
  • Odjel za plaćene usluge - (495) 699-71-53.
  • Liječnik na poziv - (495) 699-84-00.
  • Voditelj - voditelj poslovnice - oftalmolog: dr. Med Arzhimatova Gulzhiyana Shevketovna, tel. (495) 699-44-39

Gradska klinička bolnica nazvana po S.P Podružnica Botkin broj 2

  • Adresa: 123317, Moskva, 3. Krasnogvardeiskaya St., 1
  • Prijemni odjel: (499) 707-22-59
  • Upit: (499) 256-15-89
  • Voditelj - voditelj podružnice br. 2 - akušer-ginekolog: Semekina Elena Yuryevna, Tel.: (499) 256-12-82

Gradska klinička bolnica nazvana po S.P Podružnica Botkina Savjetovanje žena broj 3

  • Adresa: 109044, Moskva, ul. 1. Dubrovskaya, d. 3
  • Registar: +7 (495) 677-16-13
  • Voditeljica je voditeljica Ženske konzultacije br. 3: Ekaterina Korotygina +7 (495) 677-14-10

Gradska klinička bolnica nazvana po S.P Podružnica Botkina Savjetovanje žena broj 6

  • Adresa: 101000, Moskva, ul. Maroseyka, d. 13A, str. 1
  • Telefonski registri: +7 (495) 621-71-88; +7 (495) 621-53-89
  • Voditeljica je zamjenica glavnog liječnika za liječenje, voditeljica podružnice Konzultacija žena br. 6: Oksana Chaplygina, tel. +7 (495) 621-61-17, faks +7 (495) 623-98-84

Gradska klinička bolnica nazvana po S.P Podružnica Botkina Savjetovanje žena broj 7

  • Adresa: 121069 Moskva, Borisoglebsky per., 6
  • Registar: +7 (495) 695-62-61
  • Voditeljica - voditeljica savjetovanja za žene broj 7: Samarina Elena Alekseevna +7 (495) 695-40-41

Gradska klinička bolnica nazvana po S.P Podružnica Botkina Savjetovanje žena broj 12

  • Adresa: 119435, Moskva, ul. Mala Pirogovskaya, 15
  • Registar: (499) 245-67-61, (499) 246-93-15
  • Voditeljica: zamjenica glavnog liječnika za medicinske poslove, voditeljica ženskog savjetovanja br. 12 - akušer-ginekolog Chepurnaya Yulia Yuryevna, kandidatkinja medicinskih znanosti, tel / fax - (499) 246-55-63, (499) 245-77-09

Gradska klinička bolnica nazvana po S.P Podružnica Botkina Savjetovanje žena broj 15

  • Adresa: 107140, Moskva, 2. Krasnoselsky per, kuća 2
  • Registar: +7 (499) 264-66-90
  • Predstojnica - voditeljica predbožićne klinike br. 15: akušer-ginekolog Ismailova Selminat Gadzhikerimovna, kandidat medicinskih znanosti, tel / fax - +7 (499) 264-70-05

Podružnica broj 1. Služba za oftalmologiju

Podružnica br. 1 Oftalmološka klinička bolnica snažan je specijalizirani centar s konsultativno dijagnostičkom klinikom za 500 posjeta u smjeni uz 2 smjena rada, bolnicu sa 150 kreveta.

Godišnje se liječi preko 10 tisuća ljudi, broj operacija prelazi 10 tisuća, broj posjeta klinici je preko 250 tisuća.

Pružanje planirane savjetodavne i dijagnostičke specijalizirane oftalmološke skrbi u Podružnici br. 1 Državne kliničke bolnice S.P Botkin provode samo stanovnici priključeni na gradske poliklinike četiriju moskovskih upravnih okruga - Središnji upravni okrug, Sjeverno-istočni upravni okrug, Južni administrativni okrug i CJSC.

Stanovnici priključeni u gradske poliklinike drugih upravnih okruga grada Moskve dobivaju upute za rutinsku oftalmološku medicinsku njegu do drugih medicinskih ustanova u gradu Moskvi (GBUZ GKB br. 1 po imenu N. I. Pirogova DZM, GBUZ GKB br. 15 nazvanog O. M. Filatov DZM, FGBUZ MNTK mikrokirurgija očiju.S.N. Fedorov).

Ako želite dobiti oftalmološku medicinsku njegu u Podružnici broj 1 Gradske kliničke bolnice ime S.P Botkin prilikom popunjavanja prijave odaberite vrstu recepcije "Plaćeni prijem (PMU)" ili se obratite odjelu plaćenih medicinskih usluga na tel. +7 (495) 699-71-53.

Arzhimatova Gulzhiyana Shevketovna - voditeljica podružnice br.

Na 7. oftalmološkom odjelu Botkinove bolnice koristi se najsuvremenija tehnika korekcije vida do danas - Femto-Lasik (Femtolasik).

Podružnica br. 2: Porodilište s trudnoćom

Druga podružnica Državne kliničke bolnice nazvana po S.P Botkin uključuje rodilište (ranije rodilište br. 32) i šest porođajnih ambulanti - br. 3, 6, 7, 12, 15, 32. Porodilište može primiti 120 pacijenata odjednom, ima sobe intenzivne njege i nekoliko kutija za oživljavanje novorođenčadi, 40 mjesta opremljeno je za specijaliziranu njegu složene trudnoće.

U svih šest ženskih klinika Botkinove bolnice (u daljnjem tekstu "ZhK"), osim opstetričara-ginekologa najviše kvalifikacije, postoji specijalizirani sastanak s ginekologom-endokrinologom, andrologom, seksologom, psihologom, optometristom, terapeutom, stomatologom i drugima. Na LCD-u postoji mogućnost kardiotokografije (CTG), stručne ultrazvučne dijagnostike (uključujući prenatalni pregled 3D ultrazvuka fetusa u 18. tjednu), prostorije za liječenje neplodnosti i pobačaja, patologije grlića maternice, kliničke dijagnostičke laboratorije i dnevne bolnice.

Postoje dva ginekološka odjela Botkinove bolnice - br. 22 i br. 23.

ZhK br. 32 pruža kvalificiranu akušersku i ginekološku pomoć ženama bilo koje dobne kategorije, uključujući trudnice. Prijem provode opstetri-ginekolozi, oftalmolog, terapeut, stomatolog. Konzultacije žena pridržavaju se načela prijateljskog i individualnog pristupa svakoj pacijentici. U konzultaciji rade ultrazvučni kabinet, soba za liječenje patologije grlića maternice, CTG (kardiotokografija).

Vrste medicinskih usluga:

  • umetanje i uklanjanje IUD-a;
  • dijagnoza i liječenje spolno prenosivih bolesti;
  • uporaba najnovijih dijagnostičkih metoda za funkcionalno stanje fetusa i posteljice: dopplerometrija i kardiotokografija;
  • savjetovanje opstetričara-ginekologa i ginekologa-endokrinologa;
  • savjetovanje stomatologa;
  • konzultacija terapeuta (uklanjanje EKG-a uz tumačenje studije);
  • liječenje menstrualnih nepravilnosti;
  • odabir pojedinih metoda kontracepcije;
  • male operacije korištenjem suvremenih metoda: radiohirurgija;
  • provođenje napredne kolposkopije;
  • tromjesečni programi upravljanja trudnoćama;
  • rješavanje problema menopauze;
  • ultrazvučna dijagnostika;
  • širok spektar laboratorijskih i kliničkih studija (hemostasiogram, klinički testovi krvi i urina itd.).
  • Adresa rodilišta: 123317 st. 3. Krasnogvardeiskaya d.1 str.1
  • Informativna služba rodilišta: +7 (499) 256-15-89
  • Voditeljica rodilišta Semeykina Elena Yurievna: +7 (499) 256-15-89
  • E-mail: [email protected]

Uputi od metro stanice „Ulitsa 1905 goda“ do stanice „Krasnogvardeisky Boulevard“:

  • Minibus taksi: 547m, 28m, 283m, 254m, 461m
  • Trolejbusi: 18, 54
  • Autobusi: 69, 69k

Upute od stanice metroa Vystavochnaya:

  • Minibus taksi: 500m, u smjeru metroa „Ulitsa 1905 goda“ do ulice Mantulinskaya, tada 800 metara pješice
  • Trolejbus 54

Savjetodavno-dijagnostički centar - CDC

Savjetodavno-dijagnostički centar (CDC) Gradske kliničke bolnice ime S.P Botkin - medicinska ustanova III razine ambulantne skrbi za odraslo stanovništvo Moskve.

Prijava za savjetovanje sa specijalistima CDC-a vrši se u registru i na Internetu na temelju uputa medicinskih ustanova I-II razine ambulantne skrbi.

Konzultativni odjeli CDC-a dizajnirani su za pružanje savjetodavne pomoći pacijentima koji se šalju iz medicinskih ustanova I-II razine ambulantnih usluga..

Uredi CDC-a pružaju savjetodavnu pomoć u sljedećim specijalnostima:

  • abdominalna i endokrina kirurgija;
  • kirurška pankreatologija i hepatologija;
  • torakalna kirurgija;
  • srčana kirurgija;
  • vaskularna kirurgija;
  • neurokirurgiji;
  • ginekologija;
  • urologija;
  • otorinolaringologija;
  • purulentna operacija;
  • traumatologija i ortopedija;
  • kardiologija;
  • arrhythmology;
  • nauka o sisarima;
  • Endocrinology;
  • Gastroenterology;
  • dermatologije;
  • neurologija;
  • Radiologija;
  • onkologija;
  • zarazne bolesti i parazitologija.

Lukin Andrei Yurievich - zamjenik glavnog liječnika u Savjetodavno-dijagnostičkom centru, kandidat medicinskih znanosti, izvanredni profesor, doktor kategorije najviše kvalifikacije.

Dmitrij Makeev - šef savjetodavnog odjela br. 1, akušer-ginekolog I kategorije kvalifikacija.

Tsareva Elena Viktorovna - voditeljica savjetodavnog odjela br. 2, terapeutkinja, kandidat medicinskih znanosti.

13 liječnika centra ima diplomu kandidata medicinskih znanosti, 8 liječnika ima najvišu kvalifikacijsku kategoriju.

Savjetodavni odjeli pripremaju pacijente za planiranu hospitalizaciju u bolničkim jedinicama.

Na temelju CDC-a raspoređena je dnevna bolnica, gdje se liječe pacijenti s neurološkom, gastroenterološkom i endokrinološkom patologijom.

Odjel torakalne hirurgije broj 39

Klinička bolnica nazvana po S.P Botkin je jedna od najvećih medicinskih ustanova u Rusiji, autoritativno znanstveno i metodološko središte, koja zauzima vodeće mjesto u mnogim važnim područjima kirurgije, uključujući torakalnu. Torakalni odjel bolnice Botkin klinička je baza Odjela torakalne hirurgije Ruske medicinske akademije poslijediplomskog obrazovanja (voditelj odjela je profesor K. G. Žestkov).

Bolnica je opremljena najsavremenijom dijagnostičkom opremom (ultrazvučni uređaji, uključujući endosonografiju, fibroendoskop, CT, MRI, moderan kompleks za rendgenske endovaskularne intervencije), što omogućava provođenje vrlo precizne dijagnoze čak i u najtežim slučajevima bolesti prsnog koša..

Klinika torakalne hirurgije ima veliko iskustvo u liječenju sljedećih bolesti:

  • kongenitalna i stečena deformacija prsnog koša;
  • purulentno-upalne bolesti pluća, pleuralne šupljine, stijenke prsnog koša - poput apscesa pluća, bronhiektazije, empatije pleure, osteomijelitisa rebara, sternuma;
  • difuzni i bulozni emfizem, uključujući kompliciran spontanim pneumotoraksom;
  • benigne i zloćudne novotvorine pluća, medijastinuma, jednjaka, stijenke prsnog koša, uključujući lokalno uznapredovale tumore (T4) i metastatska oštećenja pluća;
  • bolesti jednjaka: cicatricialne i peptičke strije, tumori, oštećenje jednjaka;
  • bolesti traheje i bronha: cicatricial strikture koje su se razvile nakon traheostomije ili produljene intubacije, bronho-pleuralne, traheo-ezofagealne fistule, tumori traheje i bronha;
  • parazitske bolesti pluća;
  • pleurizam različitih etiologija;
  • posljedice ozljede prsnog koša i njegovih unutarnjih organa.

Pacijenti se evidentiraju putem registra na tel. +7 (499) 762-62-85.

Pulmološki odjel

Pulmološko odjeljenje Botkinove bolnice jedno je od prvih specijaliziranih pulmoloških odjeljenja u Moskvi.

Glavne funkcije odjela su:

  • pružanje savjeta liječnicima drugih odjela medicinske organizacije o prevenciji, dijagnozi i liječenju bolesnika s pulmološkom bolešću;
  • pružanje specijalizirane medicinske skrbi u profilu "pulmologije" sukladno standardima medicinske skrbi za pacijente s pulmološkim bolestima
  • savladavanje i uvođenje u kliničku praksu suvremenih metoda prevencije, dijagnoze, liječenja i rehabilitacije bolesnika s pulmološkim bolestima;
  • ispitivanje privremene nesposobnosti;
  • provođenje sanitarno-higijenske obuke pacijenata i njihove rodbine;
  • razvoj i provedba mjera usmjerenih na poboljšanje kvalitete medicinsko-dijagnostičkog rada i smanjenje smrtnosti bolnica od pulmoloških bolesti.

Svake godine broj u odjelu liječio je oko 1,5 tisuća ljudi. U osnovi, pacijenti dolaze hitnim putem, raspon bolesti je prilično širok: upala pluća, bronhijalna astma, KOPB, kronični bronhitis, bronhiektazija, sarkoidoza, plućne formacije, intersticijske bolesti.

Pacijenti prolaze cijeli opseg pregleda, što vam omogućuje da razjasnite dijagnozu, laboratorijske pretrage, funkcionalne metode, CT prsnog koša, bronhoskopiju, uključujući transbronhijalnu biopsiju. Provode se i mikrobiološka, ​​morfološka ispitivanja dobivenog materijala..

  • Adresa: Moskva, 2. Botkinski prospekt, 5, 20. zgrada, 3. kat
  • Starački post: 8 (499) 728-84-07
  • Broj stanovnika: 8 (499) 728-83-54

Liječnici i specijalisti

  • Zhvania Dmitry Levanovich (12 godina iskustva): akušer, ginekolog
  • Zherebina Marianna Yuryevna (27 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): akušer, ginekolog
  • Zhivanevskaya Olga Andreevna (iskustvo od 45 godina, najviša kategorija): akušer, ginekolog
  • Ignatchenko Olga Yuryevna (24 godine iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): akušer, ginekolog
  • Igokhina Irina Korneevna (iskustvo 31 godina, najviša kategorija): akušer, ginekolog
  • Ilenko Elena Vladimirovna (iskustvo 21 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): akušer, ginekolog
  • Ismailova Saida Sabirovna (iskustvo 34 godine, najviša kategorija): akušer, ginekolog
  • Krotkova Lyubov Leonidovna (iskustvo 19 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): akušer, ginekolog
  • Kuznetsov Roman Eduardovich (iskustvo 28 godina, najviša kategorija, dr. Med.): Akušer, ginekolog
  • Kuznetsova Olga Vasilievna (iskustvo 34 godine, 1 kategorija): akušer, ginekolog
  • Kukovenko Elena Mikhailovna (29 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): akušer, ginekolog
  • Kuranov Ivan Ivanovič (15 godina iskustva): akušer, ginekolog
  • Livieva Nella Abramovna (7 godina iskustva): akušer, ginekolog
  • Makeev Dmitrij Jurijevič (iskustvo 19 godina, 1 kategorija): akušer, ginekolog
  • Obukhova Marina Borisovna (27 godina iskustva): akušer, ginekolog
  • Sazhina Alla Vladimirovna (iskustvo 21 godina, najviša kategorija): akušer, ginekolog
  • Seregina Polina Evgenievna (iskustvo 20 godina, 2 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): akušer, ginekolog
  • Tedeeva Zhanna Ruslanovna (iskustvo 16 godina, kategorija 2): akušer, liječnik na ultrazvuku
  • Torchinava Ilona Romanovna (iskustvo 29 godina, najviša kategorija): akušer, ginekolog
  • Tumgoeva Louise Bagautdinovna (2 godine iskustva): akušer, ginekolog
  • Khuzhokova Irina Nadbievna (25 godina iskustva, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): akušer, ginekolog
  • Sokolov Aleksandar Evgenievich (32 godine iskustva, najviša kategorija): androlog, urolog
  • Fedanov Stanislav Leonidovich (22 godine iskustva): androlog, urolog
  • Avramenko Lyubov Mikhailovna (iskustvo 20 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Adamchuk Victoria Yurievna (iskustvo 8 godina, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Anisiforov Ilya Lvovich (iskustvo 26 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Anokhina Ekaterina Viktorovna (19 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Antoshina Ekaterina Mikhailovna (13 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Arsenova Oksana Aleksandrovna (iskustvo 19 godina, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Badigov Stanislav Albertovich (iskustvo 21 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Baychorova Lyudmila Aslanovna (iskustvo 8 godina): anesteziolog-reanimator
  • Barsukova Maria Sergeevna (iskustvo 14 godina, 2 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Bastrikin Sergej Jurijevič (24 godine iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Bekauri Julia Viktorovna (iskustvo 17 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Belousova Svetlana Vasilievna (iskustvo 18 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog-reanimator
  • Bibilova Fatima Lvovna (22 godine iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Blinkin Aleksandar Yakovlevich (iskustvo 51 godina, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Bogomolov Petr Vladimirovich (iskustvo 27 godina, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Boguraev Evgeny Aleksandrovich (iskustvo 18 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Borzenkova Alina Andreevna (iskustvo 8 godina): anesteziolog-reanimator
  • Borzunov Andrey Nikolaevich (iskustvo od 45 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Borisova Victoria Alexandrovna (5 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Borovkova Margarita Sergejevna (5 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Bratishchev Igor Viktorovich (20 godina iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Valetova Victoria Vladimirovna (iskustvo 21 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Varlamov Victor Viktorovich (12 godina iskustva, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Varnavin Oleg Anatolijevič (32 godine iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Vedernikova Anastasia Yurievna: anesteziolog-reanimator
  • Veisberg Aleksey Aleksandrovich (iskustvo 15 godina, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Ventzel Ekaterina Mikhailovna (21 godina iskustva, 1 kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Vetlugina Ekaterina Yurievna (22 godine iskustva): anesteziolog reanimacije
  • Vinogradova Anna Aleksandrovna (17 godina iskustva): anesteziolog reanimacije
  • Vlasenko Alexey Viktorovich (28 godina iskustva, najviša kategorija, dr. Med.): Anesteziolog-reanimator
  • Vodneva Marina Mikhailovna (iskustvo 19 godina, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Voevodina Elena Stanislavovna (iskustvo 19 godina, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Vorobeva Lyubov Vladimirovna (40 godina iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Vyzhevsky Sergey Valentinovich (32 godine iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Vyatkin Denis Anatolyevich (16 godina iskustva): anesteziolog reanimacije
  • Gavrileev Samvel Vladimirovich (iskustvo 19 godina, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Garist Alexey Alexandrovich (iskustvo 31 godina, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Gasparyan Saglar Vladimirovna (7 godina iskustva): anesteziolog reanimacije
  • Gerasimov Lev Vladimirovich (iskustvo 24 godine, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Gernets Ivan Aleksandrovich (21 godina iskustva): anesteziolog reanimacije
  • Glazkov Anatolij Viktorovič (11 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Goldberg Inga Ivarovna (17 godina iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Goldberg Inga Ivorovna (17 godina iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Gorbačov Sergej Sergejevič (16 godina iskustva): anesteziolog reanimacije
  • Goryachkina Natalya Andreevna (iskustvo 13 godina, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Gribačov Sergej Viktorovič (24 godine iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Gudkov Andrey Viktorovich (9 godina iskustva): anesteziolog reanimacije
  • Guseva Elena Vladimirovna (iskustvo 11 godina, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Guseva Julia Vladimirovna (iskustvo 24 godine, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Davydova Lyudmila Garenovna (iskustvo 21 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Danina Anna Vladimirovna (iskustvo 21 godina, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Demidion Pavel Yurievich (iskustvo 26 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Denisovskaya Olga Aleksandrovna (iskustvo 4 godine): anesteziolog-reanimator
  • Dobryakov Sergey Alekseevich (iskustvo 32 godine, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Doloxaribo Albert Krisman (28 godina iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Dudina Natalia Vladimirovna (30 godina iskustva, najviša kategorija): anesteziolog reanimacije
  • Epikhin Roman Mihajlovič (6 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Ershov Roman Yuvenalievich (iskustvo 19 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Efanov Andrey Andreevich (7 godina iskustva): anesteziolog reanimacije
  • Zhakina Natalya Evgenievna (4 godine iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Zhilin Igor Viktorovich (iskustvo 16 godina, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Zhurochko Dmitry Petrovich (iskustvo 23 godine, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Zadorozhnaya Olga Konstantinovna (iskustvo 11 godina): anesteziolog-reanimator
  • Zaikova Julia Gennadievna (32 godine iskustva, najviša kategorija): anesteziolog reanimacije
  • Zasimova Marina Yakovlevna (11 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Zubova Oksana Vladimirovna (5 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Ivanov Sergej Ivanovič (44 godine iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Ivanova Alena Lvovna (iskustvo 4 godine): anesteziolog-reanimator
  • Ignatieva Vera Nikolaevna (32 godine iskustva, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Ilyina Yana Nikolaevna (9 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Ishutchenko Gennady Andreevich (7 godina iskustva, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Kazachkov Kirill Yurievich (iskustvo 15 godina, 2 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Kalentieva Tamara Alekseevna (iskustvo 44 godine, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Kallagov David Zelimkhanovich (iskustvo 8 godina, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Kalmykov Alim Belyalyevich (iskustvo 23 godine, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Kapelnitsky Pavel Valentinovich (iskustvo 31 godina, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Kapitonova Valeria Valerievna (iskustvo od 23 godine, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Karpenko Anatolij Viktorovič (35 godina iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Kesareva Oksana Anatolyevna (iskustvo 10 godina, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Kintsler Nikolaj Vladimirovič (iskustvo 29 godina): anesteziolog-reanimator
  • Kirsanov Dmitrij Aleksandrovič (4 godine iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Kiselev Vladimir Valerievich (iskustvo 23 godine, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog-reanimator
  • Kovaleva Julia Igorevna (12 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Kovaleva Yana Vladimirovna (iskustvo 11 godina, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Kolerova Irina Vladimirovna (iskustvo 8 godina): anesteziolog-reanimator
  • Kononetov Aleksej Aleksejevič (10 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Korolev Dmitrij Sergejevič (iskustvo 9 godina, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Korolev Igor Aleksandrovich (iskustvo 6 godina): anesteziolog-reanimator
  • Koryakin Albert Gennadievich (5 godina iskustva): anesteziolog oživljavanja
  • Kostoglotov Artem Vladimirovič (21 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Kochergina Valentina Vladimirovna (17 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Kulbitskaya Irina Evgenievna (36 godina iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Kurugliev Ali Suleymanovich (iskustvo 26 godina, 1 kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Kutuzov Georgy Nikolaevich (6 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Kuchava Garry Rezovich (24 godine iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Kushtova Kanifa Ibragimovna (iskustvo 16 godina, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Lapaev Nikita Nikolajevič (7 godina iskustva): anesteziolog reanimacije
  • Levikov Dmitrij Iljič (radni staž 28 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog oživljavanja
  • Lidzhieva Saglar Vladimirovna (7 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Litvinova Lyudmila Igorevna (17 godina iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Loginov Sergej Pavlovič (iskustvo 37 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Lukašin Oleg Vasilijevič (16 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Lykhin Vsevolod Nikolaevich (iskustvo 11 godina, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Lyutkin Oleg Yuryevich (9 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Magomedov Marat Adessovich (25 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog oživljavanja
  • Magomedova Angelika Datsievna (iskustvo 35 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Makarov Oleg Valentinovich (iskustvo 35 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog-reanimator
  • Makarova Ekaterina Romanovna (9 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Maksimtseva Ekaterina Alekseevna (13 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Malafeev Artyom Eduardovich (iskustvo 6 godina): anesteziolog-reanimator
  • Malyshev Anatoly Anatolyevich (iskustvo 11 godina, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Manushkova Alina Aleksandrovna (iskustvo 12 godina, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Martynenko Natalia Yurievna (10 godina iskustva): anesteziolog oživljavanja
  • Martynovich Mikhail Nikolaevich (20 godina iskustva): anesteziolog reanimacije
  • Marchenkov Yuri Viktorovich (29 godina iskustva, najviša kategorija, dr. Med.): Anesteziolog-reanimator
  • Matveev Andrey Ivanovich (33 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Machulin Andrey Ivanovich (17 godina iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Mashtaler Vyacheslav Ivanovich (iskustvo 26 godina, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Medvedeva Evgenia Viktorovna (iskustvo 8 godina): anesteziolog-reanimator
  • Medvedeva Maria Olegovna (iskustvo 29 godina, najviša kategorija): anesteziolog reanimacije
  • Melnikova Natalya Aleksandrovna (17 godina iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Mikolyuk Ekaterina Anatolyevna (iskustvo 13 godina, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Mironov Aleksej Vladimirovič (11 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Mitrokhin Andrey Anatolyevich (iskustvo 41 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog-reanimator
  • Mikhailov Nikita Vladimirovich (iskustvo 6 godina): anesteziolog-reanimator
  • Morozova Olga Vladimirovna (iskustvo 22 godine, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog-reanimator
  • Mosin Anatolij Sergejevič (iskustvo 6 godina): anesteziolog-reanimator
  • Muravyov Oleg Borisovich (33 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog oživljavanja
  • Muranova Irina Leonidovna (iskustvo 30 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Muslimov Bagautdin Gusenovich (iskustvo 14 godina): anesteziolog-reanimator
  • Mukha Alyona Ivanovna (5 godina iskustva): anesteziolog reanimacije
  • Myshkovsky Gleb Leonidovich (iskustvo 21 godina, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Nazarenko Mikhail Borisovich (21 godina iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Naumycheva Vlada Gennadievna (iskustvo 6 godina): anesteziolog-reanimator
  • Nedorostkova Tatyana Yurievna (radni staž 28 godina, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Natalia Neznamova (19 godina iskustva): anesteziolog reanimacije
  • Nuzhdenkov Roman Gennadievich (iskustvo 13 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Ovchinnikov Andrei Mihajlovič (31 godina iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Omelyanskaya Anastasia Pavlovna (iskustvo 6 godina): anesteziolog-reanimator
  • Orishchenko Evgeny Igorevich (6 godina iskustva): anesteziolog oživljavanja
  • Osintseva Elena Yurievna (iskustvo 41 godina, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Osipov Sergej Aleksandrovič (iskustvo 46 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Ostapchenko Dmitry Anatolyevich (27 godina iskustva, najviša kategorija, dr. Med.): Anesteziolog-reanimator
  • Panova Natalya Evgenievna (27 godina iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Panova Natalya Sergeevna (iskustvo 14 godina, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Pastukhov Alexander Yurievich (8 godina iskustva): anesteziolog oživljavanja
  • Pervov Denis Igorevich (4 godine iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Pereponova Nataliya Ivanovna (iskustvo 8 godina): anesteziolog-reanimator
  • Pestryakov Evgeny Vyacheslavovich (iskustvo 26 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Petrov Nikita Olegovich (10 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Platonova Galina Yurievna (iskustvo 26 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Podgornaya Lyudmila Andreevna (iskustvo 6 godina): anesteziolog-reanimator
  • Polirova Marina Aleksandrovna (iskustvo 35 godina): anesteziolog-reanimator
  • Politov Mikhail Evgenievich (10 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Polozhentseva Tatyana Viktorovna (iskustvo 28 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Polyakova Irina Sergejevna (iskustvo 11 godina): anesteziolog-reanimator
  • Popova Veronika Sergejevna (5 godina iskustva): anesteziolog reanimacije
  • Potrosov Aleksey Vyacheslavovich (29 godina iskustva, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Prikhodko Dmitrij Valerievič (iskustvo 31 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Prudnikov Nikita Dmitrievich (9 godina iskustva): anesteziolog oživljavanja
  • Radchenko Dmitrij Mihajlovič (9 godina iskustva): anesteziolog reanimacije
  • Rakhmatov Khusan Juraevich (23 godine iskustva, kategorija 2): anesteziolog oživljavanja
  • Rashchupkin Alexander Borisovich (28 godina iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Rykova Victoria Aleksandrovna (5 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Savchenkov Sergej Borisovič (22 godine iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Salyakhov Ilyas Ildarovich (4 godine iskustva): anesteziolog oživljavanja
  • Samorukov Vladislav Yurievich (iskustvo 15 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Sarycheva Darya Andrianovna (5 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Semenova Lyubov Petrovna (iskustvo 27 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Seredavkin Roman Valentinovich (15 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Sidorenko Olga Andreevna (iskustvo 16 godina, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Silaev Borislav Vladimirovič (26 godina iskustva): anesteziolog reanimacije
  • Silnov Vasily Evgenievich (iskustvo 13 godina, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Symbolokova Dina Valerievna (iskustvo 20 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Smirnov Andrey Nikolaevich (iskustvo 18 godina): anesteziolog-reanimator
  • Smirnov Anton Andreevich (iskustvo 9 godina, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Smirnova Irina Vyacheslavovna (iskustvo 17 godina, 2 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Smolev Boris Andreevich (4 godine iskustva): anesteziolog reanimacije
  • Smolyaninov Oleg Leonidovich (iskustvo 35 godina, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Smusin Ilya Vladimirovič (iskustvo 18 godina): anesteziolog-reanimator
  • Snitsar Stepan Vyacheslavovich (5 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Sokolova Svetlana Vladimirovna (7 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Solovieva Julia Vladimirovna (4 godine iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Solovyova Olga Yuryevna (iskustvo 6 godina): anesteziolog-reanimator
  • Sorokin Roman Evgenievich (iskustvo 17 godina, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Stuchilov Alexey Vladimirovich (33 godina iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Suryakhin Victor Stanislavovich (iskustvo 22 godine, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog-reanimator
  • Syanov Andrey Sergeevich (iskustvo 12 godina, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Tagirov Ikram Sediyarovich (iskustvo 23 godine, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog-reanimator
  • Talyzin Pavel Andreevich (iskustvo 22 godine, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Tanhilevich Boris Marlenovich (iskustvo 41 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog-reanimator
  • Taranik Savva Mihajlovič (4 godine iskustva): anesteziolog reanimacije
  • Teleshchuk Pavel Leonidovich (iskustvo 8 godina): anesteziolog-reanimator
  • Temerov Dmitrij Aleksandrovič (iskustvo 21 godina, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Testova Lyudmila Ivanovna (36 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog-reanimator
  • Titareva Valentina Leonidovna (7 godina iskustva): anesteziolog reanimacije
  • Titov Anton Viktorovich (iskustvo 15 godina, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Tolstikov Vladimir Alexandrovich (7 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Thakokhova Galina Mussovna (iskustvo 24 godine, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Uvarova Natella Borisovna (iskustvo 10 godina, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Udalova Elena Igorevna (5 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Uyezdovskaya Anna Vyacheslavovna (iskustvo 10 godina): anesteziolog-reanimator
  • Uzhevskaya Ksenia Sergeevna (7 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Usmanova Naila Khasanovna (10 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Utts Nikolaj Vsevolodovich (39 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog oživljavanja
  • Ukhova Tatyana Alekseevna (iskustvo 6 godina): anesteziolog-reanimator
  • Fatkulina Julia Sergeevna (10 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Filatova Olga Vladimirovna (iskustvo 21 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Khatutsky Valery Markovich (5 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Khilikhnev Kirill Viktorovich (13 godina iskustva, kategorija 2): anesteziolog oživljavanja
  • Tsvetaev Ivan Igorevich (iskustvo 18 godina, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Tselaeva Aza Khusenovna (iskustvo 24 godine, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Chapilin Vladimir Vladimirovich (28 godina iskustva): anesteziolog reanimacije
  • Chebotarev Eduard Yurievich (iskustvo 33 godine, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Chebotareva Oksana Anatolyevna (iskustvo 24 godine, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Chervov Alexander Yuryevich (iskustvo 20 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Cheremnykh Anastasia Vladimirovna (11 godina iskustva): anesteziolog oživljavanja
  • Chernutskaya Julia Vladimirovna (iskustvo 15 godina, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Chinazirov Murat Anatolyevich: anesteziolog-reanimator
  • Chinnikova Olga Valerievna (25 godina iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Shabanov Aslan Kurbanovich (27 godina iskustva, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Shadchneva Anna Vladimirovna (7 godina iskustva): anesteziolog oživljavanja
  • Shaybakova Veronika Leonidovna (iskustvo 16 godina, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog-reanimator
  • Shapovalova Oksana Evgenievna (iskustvo 27 godina, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Shebacheva Olesya Vasilievna (iskustvo 12 godina): anesteziolog-reanimator
  • Ševčenko Aleksej Vladimirovič (iskustvo 20 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Shestakov Dmitry Alfredovich (27 godina iskustva, najviša kategorija): anesteziolog oživljavanja
  • Shestopalova Ekaterina Valerievna (5 godina iskustva): anesteziolog-reanimator
  • Shirokov Roman Vladimirovich (iskustvo 10 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Shunin Matvey Mihahailovich (iskustvo 12 godina, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Shchedrina Elena Igorevna (iskustvo 22 godine, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Yudin Alexander Mihajlovič (iskustvo 26 godina, najviša kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Yarovaya Marina Aleksandrovna (7 godina iskustva): anesteziolog oživljavanja
  • Zimina Larisa Petrovna (iskustvo 50 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): venereolog, dermatolog
  • Martynyuk Niole Pranovna (47 godina iskustva): liječnik vježbanja
  • Akopova Zara Pavlovna (iskustvo 27 godina, najviša kategorija): liječnica ultrazvuka
  • Aleksanova Natalya Igorevna (iskustvo 17 godina, 1 kategorija): liječnik s ultrazvukom
  • Anokhina Irina Aleksandrovna (iskustvo 35 godina, najviša kategorija): liječnik s ultrazvukom
  • Antysheva Tatyana Yakovlevna (iskustvo 29 godina, najviša kategorija): liječnik s ultrazvukom
  • Babatova Raisa Shemilievna: liječnica ultrazvuka
  • Balyabina Evgeniya Mikhailovna (36 godina iskustva, najviša kategorija): liječnik s ultrazvukom
  • Bogacheva Irina Vladimirovna (iskustvo 26 godina, najviša kategorija): liječnica ultrazvuka
  • Bryzgalova Olga Evgenievna (iskustvo 14 godina): liječnica ultrazvuka
  • Golosova Tatyana Dmitrievna (16 godina iskustva): liječnica ultrazvuka
  • Derenova Olga Vladimirovna (iskustvo 20 godina, 1 kategorija): liječnik s ultrazvukom
  • Zarechina Vera Sergeevna (iskustvo 8 godina): liječnica ultrazvuka
  • Zorina Natalya Aleksandrovna (iskustvo 26 godina, najviša kategorija): liječnik s ultrazvukom
  • Ivanova Natalia Aleksandrovna (5 godina iskustva): liječnica ultrazvuka
  • Ipatova Nina Fedorovna (iskustvo 39 godina, najviša kategorija): liječnik s ultrazvukom
  • Kalerina Elena Maratovna (iskustvo 23 godine, 1 kategorija): liječnik s ultrazvukom
  • Klyukina Anna Nikolaevna (iskustvo 6 godina): liječnik na ultrazvuku
  • Kolbasova Julia Vladimirovna (iskustvo 23 godine, najviša kategorija): liječnik s ultrazvukom
  • Kostenko Evgenia Aleksandrovna (12 godina iskustva): liječnik ultrazvuka
  • Kosukhina Elena Vladimirovna (13 godina iskustva): liječnica ultrazvuka
  • Kubareva Elena Petrovna (10 godina iskustva): liječnica ultrazvuka
  • Kuleshova Ekaterina Evgenievna (9 godina iskustva): liječnica ultrazvuka
  • Medvedeva Anastasia Andreevna (7 godina iskustva): liječnik ultrazvuka
  • Mushkambarov Ilya Nikolaevich (13 godina iskustva): liječnik ultrazvuka
  • Nikitina Svetlana Mikhailovna (30 godina iskustva, najviša kategorija): liječnica ultrazvuka
  • Ovcharenko Julia Alexandrovna (12 godina iskustva): liječnik ultrazvuka
  • Ongoev Nikolaj Anatolijevič (iskustvo 26 godina, najviša kategorija): ultrazvučni liječnik
  • Pichugina Elena Eduardovna (iskustvo 22 godine, najviša kategorija): liječnica ultrazvuka
  • Pichugina Natalya Vladimirovna (iskustvo 6 godina): liječnica ultrazvuka
  • Romanovskaya Olga Anatolyevna (iskustvo 34 godine, najviša kategorija): liječnik s ultrazvukom
  • Sargsyan Zakhar Oganesovich (iskustvo 12 godina, kategorija 2): liječnik na ultrazvuku
  • Somova Larisa Vladimirovna (iskustvo od 24 godine): liječnica ultrazvuka
  • Tarasova Tatyana Vladimirovna (33 godina iskustva, najviša kategorija): liječnik s ultrazvukom
  • Tedeeva Zhanna Ruslanovna (iskustvo 16 godina, kategorija 2): akušer, liječnik na ultrazvuku
  • Tertichnaya Anna Nikolaevna (6 godina iskustva): liječnik ultrazvuka
  • Tikhomirova Elena Vasilievna (iskustvo 24 godine, 1 kategorija): liječnica ultrazvuka
  • Tolstikhina Tatyana Nikolaevna (iskustvo 22 godine, 2 kategorija): liječnik s ultrazvukom
  • Ulyanova Liliya Viktorovna (iskustvo 27 godina, 1 kategorija): liječnik s ultrazvukom
  • Fedanova Natalya Nikolaevna (22 godine iskustva): liječnica ultrazvuka
  • Filipchenko Elena Eduardovna (iskustvo 19 godina): liječnik s ultrazvukom
  • Foshina Anna Aleksandrovna (iskustvo 8 godina): liječnik s ultrazvukom
  • Chevokina Elena Anatolyevna (32 godine iskustva, najviša kategorija): liječnica ultrazvuka
  • Shevyakova Tatyana Vladimirovna (iskustvo 34 godine, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): doktor ultrazvuka
  • Sheltik Lyudmila Olegovna (25 godina iskustva): liječnica ultrazvuka
  • Shustova Alla Yurievna (iskustvo 21 godina, najviša kategorija): liječnik s ultrazvukom
  • Schur Vladimir Gennadievich (27 godina iskustva, najviša kategorija): liječnik na ultrazvuku
  • Yakusheva Natalya Valerievna (iskustvo 13 godina, 1 kategorija): liječnik s ultrazvukom
  • Golovkin Boris Alexandrovich (40 godina iskustva, najviša kategorija): gastroenterolog
  • Koryakina Olga Sergeevna (iskustvo 6 godina): gastroenterolog
  • Kuchin Victor Viktorovich (staž 31 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): gastroenterolog, kirurg
  • Levina Oksana Nikolajevna (iskustvo 17 godina, 1 kategorija): gastroenterolog
  • Osipova Svetlana Vladimirovna (iskustvo 15 godina): gastroenterolog
  • Pereyaslova Elizaveta Valerievna (9 godina iskustva): gastroenterolog
  • Agashirinova Arzu Alfidarovna (6 godina iskustva): hematolog
  • Anisimov Mikhail Konstantinovich (13 godina iskustva, kategorija 2): hematolog
  • Arshanskaya Evgenia Grigoryevna (17 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): hematolog
  • Biyachuev Edward Ruslanovich (iskustvo 14 godina): hematolog
  • Blokhina Elena Valerievna (iskustvo od 15 godina, najviša kategorija): hematolog
  • Butaev Lev Sergeevich (iskustvo 4 godine): hematolog
  • Bychenkova Lyudmila Aleksandrovna (iskustvo 8 godina): hematolog
  • Vinogradova Olga Yuryevna (iskustvo 32 godine, dr. Med.): Hematolog
  • Vorobyov Vladimir Ivanovich (15 godina iskustva, kandidat medicinskih znanosti): hematolog, kirurg
  • Generalova Natalya Ivanovna (9 godina iskustva): hematolog, terapeut
  • Glazunova Valeria Viktorovna (iskustvo 26 godina, najviša kategorija): hematolog
  • Denisov Nikolaj Aleksandrovič (11 godina iskustva): hematolog
  • Dmitrieva Elena Aleksandrovna (iskustvo 6 godina): hematolog
  • Dobrohodov Andrey Evgenievich (iskustvo 26 godina, najviša kategorija): hematolog
  • Dubrovin Egor Ivanovič (9 godina iskustva): hematolog
  • Zherebtsova Vera Anatolyevna (iskustvo 21 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): hematolog
  • Zarubina Ksenia Igorevna (5 godina iskustva): hematolog
  • Zakharova Natalya Andreevna (iskustvo 51 godina, najviša kategorija): hematolog
  • Ivanova Valentina Leonidovna (iskustvo 44 godine, najviša kategorija): hematolog
  • Kim Evgeny Tikhonovich (6 godina iskustva): hematolog
  • Kochkareva Julia Borisovna (iskustvo 19 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): hematolog
  • Kudryavtseva Olga Aleksandrovna (30 godina iskustva, najviša kategorija): hematolog
  • Kuznetsov Sergey Vadimovich (iskustvo 31 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): hematolog
  • Lavrentiev Ivan Sergeevich (10 godina iskustva): hematolog
  • Lazarev Igor Evgenievich (iskustvo 26 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): hematolog
  • Larina Julia Viktorovna (11 godina iskustva): hematolog
  • Levikova Anastasia Dmitrievna (7 godina iskustva): hematolog
  • Lunin Vladimir Vladimirovič (iskustvo 26 godina, najviša kategorija): hematolog
  • Mayorova Svetlana Yurievna (iskustvo 11 godina, kategorija 2): hematolog
  • Markova Elena Evgenievna (iskustvo 35 godina, najviša kategorija): hematolog
  • Minenko Svetlana Vladimirovna (radni staž 30 godina, kandidat medicinskih znanosti): hematolog
  • Mukha Larisa Anatolyevna (iskustvo 35 godina, najviša kategorija): hematolog
  • Mukhin Oleg Viktorovich (35 godina iskustva): hematolog
  • Nikitin Evgeny Aleksandrovich (25 godina iskustva, kandidat medicinskih znanosti): hematolog
  • Novitskaya Natalya Vyacheslavovna (25 godina iskustva, najviša kategorija): hematolog
  • Pankrashkina Maria Mikhailovna (iskustvo 18 godina, kandidat medicinskih znanosti): hematolog
  • Spirin Alen Vladimirovič (iskustvo 8 godina): hematolog
  • Strekova Marina Nikolaevna (radno iskustvo 6 godina): hematolog
  • Tikhonova Elena Igorevna (iskustvo 3 godine, 1 kategorija): hematolog
  • Tlevcezheva Angela Aleksandrovna (17 godina iskustva, 1 kategorija): hematolog
  • Khazova Olga Vladimirovna (iskustvo 8 godina): hematolog
  • Khuazheva Nuriet Kirushevna (iskustvo od 45 godina, najviša kategorija): hematolog
  • Chernobay Svetlana Ivanovna (7 godina iskustva): hematolog
  • Chernysh Sergey Anatolyevich (30 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): hematolog
  • Sharkunov Nikolaj Nikolajevič (12 godina iskustva): hematolog
  • Shikhbabaeva Dzhariyat Ismailovna (iskustvo 14 godina): hematolog
  • Shubina Anna Vladimirovna (iskustvo 29 godina, najviša kategorija): hematolog
  • Yurova Elena Viktorovna (iskustvo 14 godina, 2 kategorija): hematolog
  • Akhmadova Fidan Musa-kyzy (iskustvo od 9 godina): ginekolog
  • Barseghyan Gagik Omarovich (iskustvo 12 godina, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ginekolog
  • Glazkova Olga Leonidovna (29 godina iskustva): ginekolog
  • Zhvania Dmitry Levanovich (12 godina iskustva): akušer, ginekolog
  • Zherebina Marianna Yuryevna (27 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): akušer, ginekolog
  • Zhivanevskaya Olga Andreevna (iskustvo od 45 godina, najviša kategorija): akušer, ginekolog
  • Ignatchenko Olga Yuryevna (24 godine iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): akušer, ginekolog
  • Igokhina Irina Korneevna (iskustvo 31 godina, najviša kategorija): akušer, ginekolog
  • Ilenko Elena Vladimirovna (iskustvo 21 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): akušer, ginekolog
  • Ismailova Saida Sabirovna (iskustvo 34 godine, najviša kategorija): akušer, ginekolog
  • Kalinskaya Alla Nikolaevna (iskustvo 26 godina, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ginekolog
  • Krotkova Lyubov Leonidovna (iskustvo 19 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): akušer, ginekolog
  • Kuznetsov Roman Eduardovich (iskustvo 28 godina, najviša kategorija, dr. Med.): Akušer, ginekolog
  • Kuznetsova Olga Vasilievna (iskustvo 34 godine, 1 kategorija): akušer, ginekolog
  • Kukovenko Elena Mikhailovna (29 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): akušer, ginekolog
  • Kuranov Ivan Ivanovič (15 godina iskustva): akušer, ginekolog
  • Lazareva Valeria Sergeevna (iskustvo 8 godina): ginekolog
  • Laptey Bogdan Arkadevich (iskustvo 5 godina): ginekolog
  • Livieva Nella Abramovna (7 godina iskustva): akušer, ginekolog
  • Makeev Dmitrij Jurijevič (iskustvo 19 godina, 1 kategorija): akušer, ginekolog
  • Moskalenko Roman Vladimirovič (iskustvo 21 godina, 1 kategorija): ginekolog
  • Obukhova Marina Borisovna (27 godina iskustva): akušer, ginekolog
  • Sablina Natalya Valerievna (5 godina iskustva): ginekolog
  • Sazhina Alla Vladimirovna (iskustvo 21 godina, najviša kategorija): akušer, ginekolog
  • Seregina Polina Evgenievna (iskustvo 20 godina, 2 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): akušer, ginekolog
  • Torchinava Ilona Romanovna (iskustvo 29 godina, najviša kategorija): akušer, ginekolog
  • Tumgoeva Louise Bagautdinovna (2 godine iskustva): akušer, ginekolog
  • Khuzhokova Irina Nadbievna (25 godina iskustva, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): akušer, ginekolog
  • Čeporev Leonid Aleksandrovič (iskustvo 19 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ginekolog
  • Zimina Larisa Petrovna (iskustvo 50 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): venereolog, dermatolog
  • Kačurin Sergej Aleksandrovič (iskustvo 14 godina, 1 kategorija): dječji ortoped, ortoped, kirurg
  • Belyaeva Elina Nailevna (4 godine iskustva): dijabetolog, nutricionist, endokrinolog
  • Batalova Elena Valerievna (iskustvo 20 godina, 1 kategorija): nutricionistica
  • Belyaeva Elina Nailevna (4 godine iskustva): dijabetolog, nutricionist, endokrinolog
  • Akhunova Anna Nikolaevna (iskustvo 19 godina, 1 kategorija): specijalist za zarazne bolesti
  • Vatutina Olga Viktorovna (24 godine iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): specijalist zarazne bolesti
  • Gradov Kirill Igorevich (5 godina iskustva): specijalist zarazne bolesti
  • Dzutseva Fatima Konstantinovna (iskustvo 44 godine, najviša kategorija): specijalist za zarazne bolesti
  • Kabaloeva Juliet Muratovna (42 godine iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): specijalist zaraznih bolesti
  • Muravyov Oleg Borisovich: specijalist za zarazne bolesti
  • Pilipenko Natalya Valerievna (33 godina iskustva, najviša kategorija): specijalist zarazne bolesti
  • Poltavets Nikolaj Vladimirovič (27 godina iskustva, najviša kategorija): specijalist zarazne bolesti
  • Poltavtseva Irina Mikhailovna (37 godina iskustva): specijalistica zaraznih bolesti
  • Pronin Andrey Valerievich (10 godina iskustva): specijalist za zarazne bolesti
  • Timofeev Sergej Petrovič (29 godina iskustva, najviša kategorija): specijalist zarazne bolesti
  • Chebotareva Irina Viktorovna (33 godina iskustva, najviša kategorija): specijalistica zaraznih bolesti
  • Shcherbakova Tatyana Yurievna (34 godine iskustva, najviša kategorija): specijalistica zaraznih bolesti
  • Aleshkovich Elena Valerievna (25 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kardiolog
  • Glukhov Sergej Vladimirovič (iskustvo 20 godina, 1 kategorija): kardiolog
  • Demina Irina Alekseevna (17 godina iskustva, najviša kategorija): kardiolog
  • Egorova Ekaterina Vasilijevna (iskustvo 9 godina, najviša kategorija): kardiolog
  • Zarubina Irina Georgievna (32 godine iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kardiolog
  • Komarova Anna Grigoryevna (iskustvo 21 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kardiolog
  • Kotaeva Elena Aleksandrovna (38 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kardiolog
  • Kryazheva Tatyana Konstantinovna (iskustvo 34 godine, najviša kategorija): kardiolog
  • Libov Igor Aizikovich (47 godina iskustva): kardiolog
  • Lusheva Alesya Anatolyevna (iskustvo 14 godina): kardiolog
  • Lyakhova Nataliya Leonidovna (iskustvo 17 godina, kandidat medicinskih znanosti): kardiolog
  • Maksimova Olga Igorevna (11 godina iskustva): kardiolog
  • Moiseeva Julia Nikolaevna (16 godina iskustva): kardiolog
  • Moshnina Julia Yurievna (27 godina iskustva): kardiolog
  • Naryshkina Ekaterina Aleksandrovna (iskustvo 16 godina, kategorija 2): kardiolog
  • Novikova Ekaterina Andreevna (17 godina iskustva): kardiolog
  • Nusubalieva Eliza Bekbolsunovna (9 godina iskustva): kardiolog
  • Panteleeva Ekaterina Alekseevna (34 godine iskustva): kardiolog
  • Porunova Lyudmila Petrovna (9 godina iskustva): kardiolog
  • Ryzhov Mikhail Yuryevich (iskustvo 8 godina): kardiolog
  • Sakara Olga Nikolaevna (iskustvo 21 godina, najviša kategorija): kardiolog
  • Tyurina Veronika Viktorovna (11 godina iskustva): kardiolog
  • Tsey Zhanna Shamsudinovna (12 godina iskustva): kardiolog
  • Shustova Anna Petrovna (12 godina iskustva): kardiolog
  • Scherbakova Alena Igorevna (iskustvo 6 godina): kardiolog
  • Volkov Artyom Yurievich (iskustvo 8 godina): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Goncharov Pyotr Nikolaevich (37 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Emelyanov Vasily Viktorovich (23 godine iskustva, kandidat medicinskih znanosti): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Zimin Valery Vladimirovich (36 godina iskustva, najviša kategorija): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Igošin Aleksandar Sergejevič (10 godina iskustva): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Karabach Jurij Valerijevič (15 godina iskustva): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Katkov Aleksandar Aleksandrovič (13 godina iskustva, kategorija 2, kandidat medicinskih znanosti): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Kuranov Pavel Igorevich (radno iskustvo 6 godina): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Levin Aleksej Vladimirovič (iskustvo 15 godina, kategorija 2): srčani kirurg, vaskularni kirurg
  • Magomadov Yasavi Uvaisovich (iskustvo 15 godina, 1 kategorija): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Mayorov Igor Mikhailovich (32 godine iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Mehtiev Elnar Knyazevich (19 godina iskustva, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Rusanov Nikolaj Ivanovič (42 godine iskustva, kandidat medicinskih znanosti): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Satinbaev Zamirbek Imatillaevich (iskustvo 15 godina, kategorija 2): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Terekhin Vyacheslav Nikolaevich (27 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Shaginyan Arman Rafikovich (iskustvo 20 godina, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Vorobeva Vera Pavlovna (13 godina iskustva): Klinički farmakolog
  • Eremin Dmitrij Aleksejevič (25 godina iskustva): klinički farmakolog
  • Kiseleva Irina Anatolyevna (33 godina iskustva): laserski kirurg, kirurg
  • Bashkatova Lyubov Alekseevna: logopedica
  • Borzunova Anna Sergeevna (iskustvo 14 godina): logoped
  • Shkurlatova Maria Viktorovna (iskustvo od 15 godina, najviša kategorija): logoped
  • Akulov Sergey Vladimirovich (27 godina iskustva, najviša kategorija): ENT
  • Aslanova Gunel Magatil-kyzy (iskustvo 6 godina): ENT
  • Biybolaev Rashidhan Magomedsharipovich (9 godina iskustva): ENT
  • Gaydalenok Vladimir Leonidovich (iskustvo 41 godina, najviša kategorija): ENT
  • Gorban Dmitrij Georgievič (iskustvo 26 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ENT
  • Dombrovskaya Julia Nikolaevna (17 godina iskustva): ENT
  • Zavgorodniy Alexander Eduardovich (iskustvo 26 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ENT
  • Ivanova Maria Evgenievna (5 godina iskustva): ENT
  • Kandaurova Alevtina Nikolaevna (iskustvo 34 godine, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ENT
  • Konstantinov Aleksandar Evgenievich (iskustvo 32 godine, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ENT
  • Kurbanov Farid Firudin (iskustvo 15 godina, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ENT
  • Lysova Nadezhda Alekseevna (iskustvo 16 godina, 2 kategorija): ENT
  • Maklakov Aleksandar Pavlovič (iskustvo 16 godina, 1 kategorija): ENT
  • Naumova Alexandra Aleksandrovna (4 godine iskustva): ENT
  • Nikolaev Ruslan Mihajlovič (27 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): specijalista ENT
  • Osmanov Rizvan Mursal (iskustvo 35 godina, najviša kategorija): ENT
  • Rabadanov Rabadan Gadzhievich (iskustvo 7 godina, 1 kategorija): ENT
  • Studenikin Evgeny Vyacheslavovich (iskustvo 4 godine): ENT
  • Taova Madina Valerievna (iskustvo 5 godina): ENT
  • Teryanova Elizaveta Maksimovna (11 godina iskustva): ENT
  • Timofievsky Aleksej Borisovič (9 godina iskustva): ENT
  • Hon Elena Makarovna: ENT
  • Yakovleva Alexandra Mikhailovna (13 godina iskustva): ENT specijalist, audiolog
  • Zharikov Stanislav Borisovich (9 godina iskustva): minimalno invazivni kirurg
  • Ivanov Valery Mikhailovich (6 godina iskustva): minimalno invazivni kirurg
  • Logvinenko Roman Leonidovich (12 godina iskustva, kategorija 2): minimalno invazivni kirurg
  • Salakhov Ruslan Zhangirievich (12 godina iskustva): minimalno invazivni kirurg
  • Frantsevich Aleksej Mihajlovič (iskustvo 14 godina, 1 kategorija): minimalno invazivni kirurg
  • Yakhontov Denis Igorevich (13 godina iskustva, kandidat medicinskih znanosti): minimalno invazivni kirurg, kirurg
  • Savin Jurij Petrovič (iskustvo 35 godina, najviša kategorija): kiropraktičar
  • Ablyakimov Renat Esatovich (iskustvo 8 godina): neurolog
  • Aleksandrova Tatyana Iosifovna (iskustvo 17 godina, najviša kategorija): neurolog
  • Arefieva Anastasia Pavlovna (4 godine iskustva): neurolog
  • Bagaeva Bella Gerasovna (13 godina iskustva): neurolog
  • Belyaeva Anna Rudolfovna (iskustvo 41 godina): neurolog
  • U blizini Ekaterina Aleksejevna (10 godina iskustva): neurolog
  • Bolotnov Mikhail Alexandrovich (19 godina iskustva): neurolog
  • Vilenkin Valentin Davidovich (23 godine iskustva): neurolog
  • Gavrilova Svetlana Igorevna (12 godina iskustva): neurolog
  • Gorelova Elena Anatolyevna (36 godina iskustva, najviša kategorija): neurolog
  • Goryacheva Elena Viktorovna (iskustvo 34 godine, najviša kategorija): neurolog
  • Dudchenko Nadežda Georgievna: neurolog
  • Evstigneeva Alina Yurievna (9 godina iskustva): neurolog, psihijatar, terapeut
  • Egorova Ekaterina Vadimovna (5 godina iskustva): neurolog
  • Zhirkova Alyona Danilovna (iskustvo 13 godina, kategorija 2): neurolog
  • Zhuravlev Vladimir Stanislavovich (7 godina iskustva): neurolog
  • Zazulina Irina Nikolaevna (iskustvo 34 godine, najviša kategorija): neurolog
  • Zimnyakova Olga Sergeevna (iskustvo 14 godina, 2 kategorija): neurolog
  • Zolotareva Larisa Valerevna (iskustvo 31 godina, najviša kategorija): neurolog
  • Kabisova Madina Khazumarovna (7 godina iskustva): neurolog
  • Kashezhev Alim Gumarovich (7 godina iskustva): neurolog
  • Kaščev Aleksej Vjačeslavovič (22 godine iskustva, najviša kategorija): neurolog
  • Kayaev Mahmud Shamilovich (iskustvo od 11 godina): neurolog
  • Krupenina Elena Aleksandrovna (iskustvo 4 godine, najviša kategorija): neurolog
  • Kudrina Nora Aleksandrovna (iskustvo 15 godina, kategorija 2): neurolog
  • Levin Oleg Semenovich (34 godina iskustva, dr. Med.): Neurolog
  • Legenko Marina Sergejevna (5 godina iskustva): neurolog
  • Loskutnikov Mark Alekseevich (27 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): neurolog
  • Lyubimova Anna Petrovna (38 godina iskustva, najviša kategorija): neurolog
  • Lyashenko Elena Aleksandrovna (iskustvo od 11 godina): neurolog
  • Maltseva Margarita Andreevna (iskustvo 10 godina, kategorija 2): neurolog
  • Markova Nadežda Vladimirovna (iskustvo 6 godina): neurolog
  • Mironova Ekaterina Alekseevna (10 godina iskustva): neurolog
  • Murtazalieva Dzhavgarat Magomedovna (10 godina iskustva): neurolog
  • Orekhova Olga Aleksandrovna (12 godina iskustva): neurolog
  • Pivl Pavel Stepanovich (32 godine iskustva, najviša kategorija): neurolog
  • Panova Ksenia Vladimirovna (iskustvo 6 godina): neurolog
  • Podelyakina Alevtina Vladimirovna (7 godina iskustva): neurolog
  • Popova Tatyana Vladimirovna (iskustvo od 50 godina, najviša kategorija): neurolog
  • Pryanishnikova Galina Alekseevna (iskustvo 20 godina, najviša kategorija): neurolog
  • Rumyantseva Irina Yurievna (11 godina iskustva): neurolog
  • Sinkin Mihail Vladimirovič (20 godina iskustva, najviša kategorija): neurolog
  • Skripkina Natalya Aleksandrovna (21 godina iskustva): neurolog
  • Smirnova Irina Mikhailovna (iskustvo 35 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): neurolog
  • Solonsky Denis Stanislavovich (21 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): neurolog
  • Sotnikov Alexander Sergeevich (39 godina iskustva, najviša kategorija): neurolog
  • Troshchenkova Julia Sergeevna (7 godina iskustva): neurolog
  • Fakhretdinov Tagir Alfredovich (iskustvo 18 godina): neurolog
  • Khripkova Maria Valerievna (5 godina iskustva): neurolog
  • Tsyganova Anna Andreevna (4 godine iskustva): neurolog
  • Chebotareva Anna Dmitrievna (15 godina iskustva): neurolog
  • Chebrikova Natalya Petrovna (30 godina iskustva, najviša kategorija): neurolog
  • Chimagomedova Achcha Shakhbulatovna (7 godina iskustva): neurolog
  • Chueva Yana Aleksandrovna (iskustvo 8 godina): neurolog
  • Yakovleva Olga Viktorovna (9 godina iskustva): neurolog
  • Yahyaeva Zumrud Yahyaevna (16 godina iskustva): neurolog
  • Anoshin Vakhtang Yurievich (26 godina iskustva): neurohirurg
  • Bagretsova Inna Nikolaevna (11 godina iskustva): neurohirurg
  • Bzhedugov Mukhamed Anatolyevich (19 godina iskustva): neurohirurg
  • Blokov Mihail Jurijevič (25 godina iskustva): neurohirurg
  • Borzunov Aleksej Andreevič (iskustvo 20 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): neurohirurg
  • Budanov Maxim Mikhailovich (iskustvo 46 godina, najviša kategorija): neurohirurg
  • Vakatov Dmitrij Vladimirovič (21 godina iskustva, kategorija 2, kandidat medicinskih znanosti): neurohirurg
  • Gavrilkina Oksana Sergeevna (iskustvo 19 godina, 1 kategorija): neurokirurg
  • Građanin Alexander Vadimovich (34 godine iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): neurohirurg
  • Deshin Maxim Igorevich: neurohirurg
  • Dmitriev Alexey Vyacheslavovich (11 godina iskustva): neurohirurg
  • Dyrda Igor Georgievich (10 godina iskustva): neurohirurg
  • Klishin Denis Nikolaevich (22 godine iskustva, najviša kategorija): neurohirurg
  • Kravtsova Diana Sergeevna (iskustvo od 22 godine, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): neurohirurg
  • Kuvaldin Konstantin Arkadevich (17 godina iskustva): neurohirurg
  • Kuznetsov Alexey Vitalievich (23 godine iskustva, najviša kategorija): neurohirurg
  • Kumak Irina Lvovna: neurokirurg
  • Makarevich Denis Aleksandrovich (iskustvo 21 godina, 2 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): neurohirurg
  • Mikhailova Elena Vyacheslavovna (21 godina iskustva): neurohirurg
  • Novikov Nikolaj Andreevich: neurokirurg
  • Rusinov Aleksej Ivanovič (33 godina iskustva, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): neurohirurg
  • Sidorenko Vera Vladimirovna (16 godina iskustva): neurohirurg
  • Sorokin Konstantin Valerievich (iskustvo od 24 godine, najviša kategorija): neurohirurg
  • Soshin Yuri Viktorovich (12 godina iskustva, 2 kategorija): neurohirurg
  • Fedyakov Artyom Grigoryevich (17 godina iskustva): neurohirurg
  • Fumin Ilya Alexandrovich (9 godina iskustva): neurohirurg
  • Tsvetkov Egor Mikhailovich (12 godina iskustva, kategorija 2): neurohirurg
  • Chapandze Georgy Nugzarovich (13 godina iskustva, kandidat medicinskih znanosti): neurohirurg
  • Shestakov Andrei Aleksandrovich (25 godina iskustva, najviša kategorija): neurohirurg
  • Anilina Alina Mikhailovna (iskustvo 15 godina, kategorija 2): nefrolog
  • Bek Irina Petrovna (iskustvo 44 godine, najviša kategorija): nefrolog
  • Bocharova Olga Aleksandrovna (10 godina iskustva): nefrolog
  • Burlakov Konstantin Aleksandrovich (20 godina iskustva): nefrolog
  • Vinogradova Olga Valentinovna (iskustvo 36 godina, najviša kategorija): nefrolog
  • Volodicheva Elena Vladimirovna (radni staž 28 godina, najviša kategorija): nefrolog
  • Davydova Irina Vitalievna (13 godina iskustva): nefrolog
  • Dadalyan Nonna Valerievna (7 godina iskustva): nefrolog
  • Dudko Marina Yuryevna (iskustvo 22 godine, najviša kategorija): nefrolog
  • Zakharova Elena Viktorovna (iskustvo 39 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): nefrolog
  • Zvonova Elena Vladimirovna (iskustvo 14 godina, kandidat medicinskih znanosti): nefrolog
  • Koryagin Yuri Viktorovich (43 godine iskustva, najviša kategorija): nefrolog
  • Kotlyarova Galina Vladimirovna (iskustvo 18 godina, 1 kategorija): nefrolog
  • Kuznetsov Stanislav Sergeevich (iskustvo 8 godina): nefrolog
  • Kukanova Tatyana Aleksandrovna (iskustvo 29 godina, najviša kategorija): nefrolog
  • Kutuzova Anna Vladimirovna (15 godina iskustva): nefrolog
  • Lashutin Sergej Vitalievich (40 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): nefrolog
  • Leonova Evgenija Sergejevna (7 godina iskustva): nefrolog
  • Lokshina Nina Aleksandrovna (radni staž 36 godina, najviša kategorija): nefrolog
  • Lukina Ekaterina Evgenievna (12 godina iskustva): nefrolog
  • Lysenko Ksenia Markovna (6 godina iskustva): nefrolog
  • Makarova Tatyana Aleksandrovna (21 godina iskustva, najviša kategorija): nefrolog
  • Markelova Irina Anatolyvna (33 godina iskustva, najviša kategorija): nefrolog
  • Mishchenko Svetlana Aleksandrovna (iskustvo 22 godine, 2 kategorija): nefrolog
  • Moseshvili Edita Grigoryevna (iskustvo od 22 godine, najviša kategorija): nefrolog
  • Ozieva Khava Maksharipovna (21 godina iskustva): nefrolog
  • Osipova Maria Vladimirovna (iskustvo 39 godina, kandidat medicinskih znanosti): nefrolog
  • Rubleva Svetlana Yurievna (10 godina iskustva): nefrolog
  • Selin Igor Igorevich (7 godina iskustva): nefrolog
  • Stamova Nina Vladilenovna (radni staž 28 godina, najviša kategorija): nefrolog
  • Tareeva Elena Igorevna (iskustvo 41 godina, najviša kategorija): nefrolog
  • Fedorov Dmitrij Viktorovich (iskustvo 15 godina, 1 kategorija): nefrolog
  • Chernysheva Natalya Nikolaevna (iskustvo 26 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): nefrolog
  • Shutov Evgeny Viktorovich (38 godina iskustva, najviša kategorija, dr. Med.): Nefrolog
  • Elembaeva Petimat Kharonovna (9 godina iskustva): nefrolog
  • Afonin Sergej Valentinovič (17 godina iskustva): onkolog
  • Boltikova Anna Alexandrovna (iskustvo 5 godina): onkolog
  • Vasiliev Sergej Sergejevič (iskustvo 5 godina): onkolog
  • Gaydamaka Ekaterina Vladimirovna (iskustvo 16 godina, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): onkolog
  • Zubko Elena Alekseevna (iskustvo 46 godina): onkolog
  • Lorie Zoya Viktorovna (13 godina iskustva): onkolog
  • Panova Ekaterina Igorevna (9 godina iskustva): onkolog
  • Pityakina Irina Igorevna (11 godina iskustva): onkolog
  • Semenicheva Natalya Vladimirovna (13 godina iskustva): onkolog
  • Alekseev Dmitrij Vladimirovič (iskustvo 11 godina, 1 kategorija): ortoped, traumatolog
  • Blokov Maxim Yurievich (25 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Bozhanov Vladimir Aleksandrovich (iskustvo 4 godine): ortoped, traumatolog
  • Valiulov Timur Damirovich (iskustvo 5 godina): ortoped, traumatolog
  • Golovkin Vladimir Nikolajevič (iskustvo 18 godina): ortoped, traumatolog
  • Dering Aleksej Aleksandrovič (25 godina iskustva, najviša kategorija): ortoped, traumatolog
  • Donchenko Sergey Viktorovich (24 godine iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, traumatolog
  • Zhuchkov Alexander Gennadievich (iskustvo 20 godina, najviša kategorija): ortoped, traumatolog
  • Zakharova Julia Andreevna (9 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Ivanov Aleksandar Aleksandrovič (17 godina iskustva, kategorija 2): ortoped, traumatolog
  • Istomin Denis Dmitrievich (11 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Kazakhstanmedov Rustam Mazhrudinovich (iskustvo 13 godina, 1 kategorija): ortoped, traumatolog
  • Kazinkin Mikhail Andreevich (4 godine iskustva): ortoped, traumatolog
  • Kalinsky Boris Markovich (32 godine iskustva, najviša kategorija): ortoped, traumatolog
  • Kačurin Sergej Aleksandrovič (iskustvo 14 godina, 1 kategorija): dječji ortoped, ortoped, kirurg
  • Kaščeev Anton Andreevich (12 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Kaščev Grigory Andreevich (6 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Klimenko Denis Aleksandrovich (iskustvo 17 godina, 2 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, traumatolog
  • Korshev Oleg Borisovich (42 godine iskustva, najviša kategorija): ortoped, traumatolog
  • Krestnikov Aleksej Nikolajevič (13 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Kudryashov Roman Yuryevich (17 godina iskustva, najviša kategorija): ortoped, traumatolog
  • Kutuzov Anton Sergejevič (iskustvo 18 godina, 1 kategorija): ortoped, traumatolog
  • Lebedev Aleksandar Fedorovič (iskustvo 14 godina, 1 kategorija): ortoped, traumatolog
  • Matveev Andrey Germanovich (34 godine iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, traumatolog
  • Milokostov Kirill Vladimirovič (13 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Naimann Andrey Igorevich (iskustvo 16 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, traumatolog
  • Nemnonov Alexander Mikhailovich (10 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Orlyuk Maria Anatolyevna (iskustvo 19 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, traumatolog
  • Podkosov Oleg Dmitrievich (17 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Rigin Nikolaj Vladimirovič (iskustvo 8 godina): ortoped, traumatolog
  • Rubin Gennady Gennadievich (iskustvo 14 godina, najviša kategorija): ortoped, traumatolog
  • Samoilov Andrey Nikolaevich (iskustvo 27 godina, najviša kategorija): ortoped, traumatolog
  • Semenov Igor Timofejevič (iskustvo 39 godina): ortoped, traumatolog
  • Simonyan Hayk Garnikovich (10 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Sorokina Galina Leonidovna (iskustvo 36 godina, 1 kategorija): ortoped, traumatolog
  • Sukhareva Anzhela Gennadevna (iskustvo 10 godina, 1 kategorija): ortoped, traumatolog
  • Terentyev Dmitrij Igorevich (iskustvo 17 godina, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, traumatolog
  • Tsygin Nikolaj Aleksejevič: ortoped, traumatolog
  • Jezici Maxim Evgenievich (11 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Yakimov Leonid Alekseevich (42 godine iskustva, najviša kategorija, dr. Med.): Ortoped, traumatolog
  • Yamkova Andrey Dmitrievich (27 godina iskustva, najviša kategorija): ortoped, traumatolog
  • Aylarova Agunda Kazbekovna (5 godina iskustva): oftalmolog (optometrist)
  • Alipov Dmitrij Gennadievich (iskustvo 8 godina): oftalmolog (optometrist)
  • Andrianova Tatyana Konstantinovna (21 godina iskustva, najviša kategorija): oftalmolog (optometrist)
  • Antonova Tatyana Vladimirovna (iskustvo 30 godina, najviša kategorija): oftalmolog (optometrist)
  • Arzhevnishvili Theon Dzhemalovna (10 godina iskustva, kategorija 1): oftalmolog (optometrist)
  • Arzhimatova Gulzhiyan Shevketovna: oftalmolog (optometrist)
  • Arsangiriev Ramzan Germanovich (4 godine iskustva): oftalmolog (optičar)
  • Arkhipova Anna Nikolaevna (11 godina iskustva): oftalmolog (optometrist)
  • Belous Olga Vladimirovna (9 godina iskustva): oftalmolog (optometrist)
  • Biryukov Dmitry Vyacheslavovich (iskustvo 28 godina, najviša kategorija): oftalmolog (optometrist)
  • Burdenko Irina Georgievna (iskustvo 39 godina, najviša kategorija): oftalmolog (optometrist)
  • Velibekova Olga Sabirovna (7 godina iskustva): oftalmolog (optometrist)
  • Vetrova Antonina Alekseevna (iskustvo 35 godina, najviša kategorija): oftalmolog (optičar)
  • Vorošilova Natalija Aleksandrovna (iskustvo 17 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): oftalmolog (optometrist)
  • Goncharova Elena Kirillovna (iskustvo 38 godina, najviša kategorija): oftalmolog (optometrist)
  • Gosteva Natalia Nikolajevna (radni staž 30 godina, najviša kategorija): oftalmolog (optičar)
  • Dedyuev Evgeny Nikolaevich (20 godina iskustva): oftalmolog (optometrist)
  • Dzharimova Svetlana Bislanovna (iskustvo 4 godine): oftalmolog (optometrist)
  • Zhezheleva Lyubov Vladimirovna (iskustvo 8 godina, kategorija 2): oftalmolog (optometrist)
  • Zhukova Oksana Dmitrievna (13 godina iskustva): oftalmolog (optometrist)
  • Zakharova Diana Aleksandrovna (iskustvo 4 godine): oftalmolog (optometrist)
  • Ivanitskaya Olga Viktorovna (10 godina iskustva): oftalmolog (optometrist)
  • Ignatiev Sergej Aleksandrovič (iskustvo 42 godine, najviša kategorija): oftalmolog (optičar)
  • Kuzmin Kirill Anatolyevich (12 godina iskustva): oftalmolog (optometrist)
  • Magomedov Shamil Alievich (iskustvo 6 godina): oftalmolog (optometrist)
  • Minyaylova Elizaveta Mihajlovna (iskustvo 19 godina, kategorija 2): oftalmolog (optometrist)
  • Nosova Olga Vasilievna (37 godina iskustva, najviša kategorija): oftalmolog (optometrist)
  • Anatoly Sergeyevich Obrubov (12 godina iskustva, 1 kategorija): oftalmolog (optometrist)
  • Osipova Lolita Igorevna (7 godina iskustva): oftalmolog (optometrist)
  • Osmanova Elvira Rizvanovna (7 godina iskustva): oftalmolog (optometrist)
  • Pavlova Lyudmila Anatolyevna (iskustvo 27 godina, najviša kategorija): oftalmolog (optometrist)
  • Samokhina Nadežda Ildarovna (iskustvo 10 godina, 1 kategorija): oftalmolog (optometrist)
  • Falhut Omar - (22 godine iskustva): oftalmolog (optometrist)
  • Yanichkina Olga Nikolaevna (36 godina iskustva, najviša kategorija): oftalmolog (optičar)
  • Yasinskaya Madina Shamilevna: oftalmolog (optometrist)
  • Lapochkin Andrey Vladimirovich (iskustvo 16 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): oftalmolog-kirurg
  • Rumyantsev Alexander Dmitrievich (iskustvo 15 godina, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): oftalmolog-kirurg
  • Tsvetkov Sergey Alexandrovich (iskustvo 31 godina, najviša kategorija): oftalmolog-kirurg
  • Klimenko Kapitolina Aleksandrovna (iskustvo 22 godine): proktolog, kirurg
  • Plotnikova Julia Vladimirovna (5 godina iskustva): proktolog
  • Ravich Leonid Davydovich (staž 30 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): proktolog
  • Romanenko Aleksej Nikolajevič (iskustvo 19 godina, 1 kategorija): proktolog
  • Khmilov Leonid Mihajlovič (24 godine iskustva, kategorija 2, kandidat medicinskih znanosti): proktolog
  • Alekseeva Natalia Sergeevna (iskustvo 17 godina, 1 kategorija): psihijatar
  • Arbuzov Igor Evgenievich (9 godina iskustva): psihijatar
  • Belov Andrei Mikhailovich (12 godina iskustva, 2 kategorija): psihijatar
  • Demidova Olga Vladimirovna (iskustvo 31 godina, najviša kategorija): psihijatar
  • Evstigneeva Alina Yurievna (9 godina iskustva): neurolog, psihijatar, terapeut
  • Koršunov Pavel Petrovič (38 godina iskustva): psihijatar
  • Napalkova Ivetta Viktorovna (25 godina iskustva, najviša kategorija): psihijatar
  • Rodionova Marina Valerievna (36 godina iskustva, 1 kategorija): psihijatar
  • Rubel Olga Viktorovna (9 godina iskustva, kategorija 2): psihijatar
  • Udelko Olga Yuryevna (iskustvo 11 godina, kategorija 2): psihijatar
  • Frolov Aleksandar Ivanovič (33 godina iskustva): psihijatar
  • Shcherbanev Nikita Mihajlovič (7 godina iskustva): psihijatar
  • Yudina Anna Evgenievna (4 godine iskustva): psihijatar
  • Gushchina Julia Igorevna (13 godina iskustva): psiholog
  • Maksunova Lidia Sergeevna (11 godina iskustva): psiholog
  • Pavlova Dina Dmitrievna (20 godina iskustva): psiholog
  • Subbotina Daria Aleksandrovna (7 godina iskustva): psiholog
  • Tumanova Ekaterina Vyacheslavovna (10 godina iskustva): psiholog
  • Danishevsky Stanislav Vladimirovich (iskustvo od 9 godina, 2 kategorija): pulmolog
  • Lyubchenkova Galina Aleksandrovna (38 godina iskustva, najviša kategorija): pulmolog
  • Morozova Larisa Viktorovna (43 godine iskustva, najviša kategorija): pulmolog
  • Pavlova Irina Viktorovna (29 godina iskustva): pulmolog
  • Tretyakova Lyudmila Nikolaevna (iskustvo 16 godina, kategorija 2): pulmolog
  • Shvaiko Svetlana Nikolajevna (29 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): pulmolog, liječnik opće prakse
  • Arefieva Elena Ivanovna (36 godina iskustva): radiolog
  • Batyukova Tatyana Vladimirovna (iskustvo 34 godine, najviša kategorija): radiolog
  • Gladysheva Victoria Sergeevna (10 godina iskustva): radiolog
  • Parakhonko Vladimir Nikolajevič (37 godina iskustva, najviša kategorija): radiolog
  • Razumova Elena Leonidovna: radiolog
  • Finogenov Sergej Nikolajevič (42 godine iskustva): radiolog
  • Sotnikova Tatyana Ivanovna (37 godina iskustva, najviša kategorija): reumatolog
  • Arablinsky Alexander Vladimirovich (27 godina iskustva, najviša kategorija, dr. Med.): Radiolog
  • Arablinsky Andrey Vladimirovich (iskustvo 35 godina, najviša kategorija, dr. Med.): Radiolog
  • Baranova Olga Mikhailovna (iskustvo 21 godina, najviša kategorija): radiolog
  • Bezrukova Olga Aleksandrovna (5 godina iskustva): radiolog
  • Bogomazova Svetlana Ilinichna (iskustvo 22 godine, najviša kategorija): radiolog
  • Borzunova Natalya Nikolaevna (iskustvo 8 godina): radiolog
  • Bulatov Nikolaj Nikolajevič (56 godina iskustva, najviša kategorija, dr. Med.): Radiolog
  • Vasilenko Irina Vladimirovna (iskustvo 34 godine, najviša kategorija): radiolog
  • Grigoryeva Ekaterina Borisovna (44 godine iskustva): radiolog
  • Gurova Marina Sergeevna (13 godina iskustva): radiolog
  • Dančenko Irina Anatolivna: radiolog
  • Drigo Elena Aleksandrovna (11 godina iskustva): radiolog
  • Dubrovina Natalija Vadimovna (4 godine iskustva): radiolog
  • Emelyanov Sergey Anatolyevich (5 godina iskustva): radiolog
  • Ilya Olegovich Zakharovykh (4 godine iskustva): radiolog
  • Znatnova Alexandra Sergeevna (4 godine iskustva): radiolog
  • Klizubova Irina Ivanovna (iskustvo 8 godina): radiolog
  • Klimko Sergej Vasilijevič (9 godina iskustva): radiolog
  • Kozlova Julia Andreevna (iskustvo 18 godina): radiolog
  • Kulyaeva Ekaterina Olegovna (9 godina iskustva): radiolog
  • Kupriyanova Lidiya Grigoryevna (58 godina iskustva): radiolog
  • Kurzantseva Olga Olegovna (25 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): radiolog
  • Kuchuk Pavel Valerievich (iskustvo 23 godine, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): radiolog
  • Lapchenko Tatyana Nikolaevna (42 godine iskustva, najviša kategorija): radiolog
  • Leonova Irina Valerievna (iskustvo 16 godina): radiolog
  • Lykoshina Elena Evgenievna (62 godina iskustva, kandidat medicinskih znanosti): radiolog
  • Magdebura Julia Alexandrovna (iskustvo 6 godina): radiolog
  • Malaj Irina Ivanovna (iskustvo 8 godina): radiolog
  • Myshkin Konstantin Vladimirovich (iskustvo 5 godina): radiolog
  • Alla Vladimirovna Mykhkikh (iskustvo 42 godine, najviša kategorija): radiolog
  • Nikolskaya Tamara Georgievna (60 godina iskustva, najviša kategorija): radiolog
  • Weathereva Olesya Yurievna (16 godina iskustva): radiolog
  • Pomykalova Lyubov Vladimirovna (36 godina iskustva, najviša kategorija): radiolog
  • Rumer Veronika Borisovna: radiolog
  • Rykhletskaya Elena Nikolaevna (40 godina iskustva, najviša kategorija): radiolog
  • Ryabkov Andrey Georgievich (24 godine iskustva, najviša kategorija): radiolog
  • Savina Olga Igorevna (4 godine iskustva): radiolog
  • Sedova Anna Alexandrovna (9 godina iskustva): radiolog
  • Sidorova Julia Vladimirovna (iskustvo 21 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): radiolog
  • Sinopalnikova Anastasia Aleksandrovna (iskustvo 8 godina): radiolog
  • Smirnova Maria Dmitrievna (5 godina iskustva): radiolog
  • Sotnikov Konstantin Aleksandrovich (iskustvo 10 godina, 1 kategorija): radiolog
  • Suvorova Elena Evgenievna (11 godina iskustva): radiolog
  • Fedenko Julia Pavlovna (12 godina iskustva): radiolog
  • Fomin Vitaliy Nikolaevich (iskustvo 11 godina, kategorija 2): radiolog
  • Khabirova Julia Engelevna (iskustvo 24 godine, 1 kategorija): radiolog
  • Tsurkan Vladimir Andreevich (iskustvo 16 godina, 1 kategorija): radiolog
  • Chistyakova Inessa Vilgelmovna (iskustvo 31 godina): radiolog
  • Chupova Nina Andreevna (iskustvo 13 godina, kandidat medicinskih znanosti): radiolog
  • Churayants Vladimir Vladimirovich (iskustvo 44 godine, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): radiolog
  • Sheikh Zhanna Vladimirovna (32 godine iskustva, najviša kategorija, dr. Med.): Radiolog
  • Volkov Artyom Yurievich (iskustvo 8 godina): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Goncharov Pyotr Nikolaevich (37 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Emelyanov Vasily Viktorovich (23 godine iskustva, kandidat medicinskih znanosti): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Zimin Valery Vladimirovich (36 godina iskustva, najviša kategorija): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Igošin Aleksandar Sergejevič (10 godina iskustva): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Karabach Jurij Valerijevič (15 godina iskustva): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Katkov Aleksandar Aleksandrovič (13 godina iskustva, kategorija 2, kandidat medicinskih znanosti): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Kislov Eduard Evgenievich (iskustvo 22 godine, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): vaskularni kirurg
  • Kolkova Anastasia Viktorovna (iskustvo 14 godina): vaskularni kirurg
  • Kuranov Pavel Igorevich (radno iskustvo 6 godina): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Levin Aleksej Vladimirovič (iskustvo 15 godina, kategorija 2): srčani kirurg, vaskularni kirurg
  • Magomadov Yasavi Uvaisovich (iskustvo 15 godina, 1 kategorija): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Mayorov Igor Mikhailovich (32 godine iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Mehtiev Elnar Knyazevich (19 godina iskustva, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Rusanov Nikolaj Ivanovič (42 godine iskustva, kandidat medicinskih znanosti): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Savitsky Dmitry Vladimirovich (21 godina iskustva): vaskularni kirurg
  • Satinbaev Zamirbek Imatillaevich (iskustvo 15 godina, kategorija 2): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Terekhin Vyacheslav Nikolaevich (27 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Tokarev Konstantin Jurijevič (iskustvo 26 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): vaskularni kirurg
  • Fataliev Gadzhi Bulatovich (7 godina iskustva): vaskularni kirurg
  • Chizh Ekaterina Yuryevna (iskustvo 15 godina, 1 kategorija): vaskularni kirurg
  • Shaginyan Arman Rafikovich (iskustvo 20 godina, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kardiokirurg, vaskularni kirurg
  • Shubin Andrey Anatolyevich (33 godina iskustva, najviša kategorija, dr. Med.): Vaskularni kirurg
  • Aleinikov Andrey Sergeevich (iskustvo 22 godine, najviša kategorija): stomatolog
  • Kovkin Nikita Mihajlovič (4 godine iskustva): stomatolog
  • Semina Olga Aleksandrovna (10 godina iskustva): stomatolog
  • Aleinikov Alexander Sergeevich (13 godina iskustva): zubni kirurg
  • Yudin Dmitrij Konstantinovič (9 godina iskustva): zubni kirurg, maksilofacijalni kirurg
  • Vasilevsky Valery Konstantinovich (49 godina iskustva): forenzički vještak
  • Kvasha Tatyana Adolfovna (28 godina iskustva): forenzički vještak
  • Kulikova Elena Valerievna (33 godina iskustva): forenzički vještak
  • Rozhkova Victoria Petrovna (9 godina iskustva): sudska vještakinja
  • Chizhov Dmitry Viktorovich (28 godina iskustva, najviša kategorija): liječnik
  • Shilin Andrey Vitalievich (36 godina iskustva, najviša kategorija): forenzički vještak
  • Yakovleva Alexandra Mikhailovna (13 godina iskustva): ENT specijalist, audiolog
  • Abramova Elena Aleksandrovna (13 godina iskustva): terapeut
  • Avanesova Bela Mikhailovna: terapeut
  • Akulenko Svetlana Vasilievna (iskustvo 26 godina, najviša kategorija): terapeut
  • Alekseev Vladimir Grigorievich (iskustvo 46 godina, najviša kategorija, profesor): terapeut
  • Aleshkovskaya Margarita Ivanovna (iskustvo 29 godina, najviša kategorija): terapeut
  • Andreev Boris Nikolaevich (iskustvo 22 godine, najviša kategorija): terapeut
  • Andreyanova Maria Aleksandrovna (7 godina iskustva): terapeut
  • Anisimova Lyudmila Aleksandrovna (12 godina iskustva): terapeut
  • Arahamia Lia Guramovna (27 godina iskustva): terapeut
  • Bogdanova Julia Sergeevna (iskustvo 17 godina, 1 kategorija): terapeut
  • Bolšakov Stepan Aleksejevič (iskustvo 5 godina): terapeut
  • Bragina Ksenia Aleksandrovna (4 godine iskustva): terapeut
  • Britik Vera Vladimirovna (iskustvo 14 godina, kategorija 2): terapeut
  • Vainberg Maria Alexandrovna (25 godina iskustva): terapeut
  • Volkova Nadežda Vasilijevna (iskustvo 26 godina, kategorija 2): terapeut
  • Vorontsova Lyubov Fedorovna (29 godina iskustva, najviša kategorija): terapeut
  • Gvozdev Vladimir Vladimirovič (iskustvo 6 godina, najviša kategorija): terapeut
  • Generalova Natalya Ivanovna (9 godina iskustva): hematolog, terapeut
  • Granitova Ekaterina Vladimirovna (13 godina iskustva): terapeut
  • Derman Evgeny Aleksandrovich (radni staž 35 godina, najviša kategorija): liječnik opće prakse
  • Evstigneeva Alina Yurievna (9 godina iskustva): neurolog, psihijatar, terapeut
  • Eliashevich Mikhail Vladimirovich (17 godina iskustva): terapeut
  • Ermilova Olga Valerievna (iskustvo 28 godina): terapeut
  • Ivanova Evgenija Andreevna (iskustvo 6 godina): terapeut
  • Kazimirovič Alena Aleksandrovna (iskustvo 15 godina, kategorija 2): terapeut
  • Kapninskaya Nadezhda Aleksandrovna (9 godina iskustva): terapeut
  • Kitova Nadežda Aleksandrovna (iskustvo 15 godina, 2 kategorija): terapeut
  • Kogteva Elena Valerievna (5 godina iskustva): liječnik opće prakse
  • Koltunova Elvira Rafikovna (9 godina iskustva): terapeut
  • Kondrashov Oleg Viktorovich (30 godina iskustva, kandidat medicinskih znanosti): liječnik opće prakse
  • Kopylova Eleonora Yuryevna: terapeutkinja
  • Korneev Dmitrij Vadimovič (11 godina iskustva): terapeut
  • Korsakova Anna Valerievna (11 godina iskustva): terapeut
  • Kraeva Natalya Aleksandrovna (7 godina iskustva, 1 kategorija): liječnik opće prakse
  • Kurkina Maria Vladimirovna (iskustvo 8 godina): terapeut
  • Kurmazia Nonna Maksimovna (62 godina iskustva): terapeut
  • Lokinskaya Irina Vladimirovna (iskustvo 18 godina, najviša kategorija): terapeut
  • Loshchits Natalia Vyacheslavovna (38 godina iskustva, najviša kategorija): liječnik opće prakse
  • Mayorova Nadežda Aleksandrovna (15 godina iskustva): terapeut
  • Mistrikova Olga Nikolajevna (iskustvo 6 godina): terapeut
  • Mogilevskaya Elena Vitalievna (iskustvo 34 godine, najviša kategorija): terapeut
  • Morozov Anton Grigoryevich (iskustvo 18 godina, najviša kategorija): terapeut
  • Novikova Ekaterina Sergejevna (11 godina iskustva): terapeut
  • Polyakov Arthur Andrianovich (22 godine iskustva): terapeut
  • Inna Popova (iskustvo 7 godina): terapeutkinja
  • Radchenko Galina Vasilievna (iskustvo 34 godine, najviša kategorija): terapeut
  • Rudakova Irina Viktorovna (32 godine iskustva, najviša kategorija): terapeut
  • Ryabinina Elena Valerievna (5 godina iskustva): terapeut
  • Semenenko Natalya Aleksandrovna (17 godina iskustva, najviša kategorija): terapeut
  • Simonova Nina Evgenievna (10 godina iskustva): terapeut
  • Smirnova Olga Aleksandrovna (9 godina iskustva): terapeut
  • Soshina Julia Sergeevna (4 godine iskustva): terapeut
  • Faskhutdinova Dinara Ildarovna (10 godina iskustva): terapeut
  • Fedorova Natalija Aleksandrovna (11 godina iskustva): liječnik opće prakse, endokrinolog
  • Fudin Vasily Aleksandrovich (radni staž 28 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): liječnik opće prakse
  • Khuchinaeva Aida Mukharbievna (12 godina iskustva): terapeut
  • Tsareva Elena Viktorovna (15 godina iskustva): terapeut
  • Tsareva Olga Yuryevna (iskustvo 29 godina, najviša kategorija): terapeut
  • Shvaiko Svetlana Nikolajevna (29 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): pulmolog, liječnik opće prakse
  • Shilkina Natalia Dmitrievna (iskustvo 15 godina, najviša kategorija): terapeut
  • Žhestkov Kirill Gennadievich (iskustvo 31 godina, profesor): torakalni kirurg
  • Poddubny Valery Vladimirovich (20 godina iskustva): torakalni kirurg
  • Spakhov Vladimir Vyacheslavovich (17 godina iskustva): torakalni kirurg
  • Ulyanov Sergey Aleksandrovich (iskustvo 31 godina): torakalni kirurg
  • Khadikov Konstantin Olegovich (23 godine iskustva, kategorija 2): torakalni kirurg
  • Šehojan Aleksandar Sergejevič (iskustvo 19 godina, 1 kategorija): torakalni kirurg
  • Alekseev Dmitrij Vladimirovič (iskustvo 11 godina, 1 kategorija): ortoped, traumatolog
  • Blokov Maxim Yurievich (25 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Bozhanov Vladimir Aleksandrovich (iskustvo 4 godine): ortoped, traumatolog
  • Valiulov Timur Damirovich (iskustvo 5 godina): ortoped, traumatolog
  • Golovkin Vladimir Nikolajevič (iskustvo 18 godina): ortoped, traumatolog
  • Dering Aleksej Aleksandrovič (25 godina iskustva, najviša kategorija): ortoped, traumatolog
  • Donchenko Sergey Viktorovich (24 godine iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, traumatolog
  • Zhuchkov Alexander Gennadievich (iskustvo 20 godina, najviša kategorija): ortoped, traumatolog
  • Zakharova Julia Andreevna (9 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Ivanov Aleksandar Aleksandrovič (17 godina iskustva, kategorija 2): ortoped, traumatolog
  • Istomin Denis Dmitrievich (11 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Kazakhstanmedov Rustam Mazhrudinovich (iskustvo 13 godina, 1 kategorija): ortoped, traumatolog
  • Kazinkin Mikhail Andreevich (4 godine iskustva): ortoped, traumatolog
  • Kalinsky Boris Markovich (32 godine iskustva, najviša kategorija): ortoped, traumatolog
  • Kaščeev Anton Andreevich (12 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Kaščev Grigory Andreevich (6 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Klimenko Denis Aleksandrovich (iskustvo 17 godina, 2 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, traumatolog
  • Korshev Oleg Borisovich (42 godine iskustva, najviša kategorija): ortoped, traumatolog
  • Krestnikov Aleksej Nikolajevič (13 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Kudryashov Roman Yuryevich (17 godina iskustva, najviša kategorija): ortoped, traumatolog
  • Kutuzov Anton Sergejevič (iskustvo 18 godina, 1 kategorija): ortoped, traumatolog
  • Lebedev Aleksandar Fedorovič (iskustvo 14 godina, 1 kategorija): ortoped, traumatolog
  • Matveev Andrey Germanovich (34 godine iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, traumatolog
  • Milokostov Kirill Vladimirovič (13 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Naimann Andrey Igorevich (iskustvo 16 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, traumatolog
  • Nemnonov Alexander Mikhailovich (10 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Orlyuk Maria Anatolyevna (iskustvo 19 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, traumatolog
  • Podkosov Oleg Dmitrievich (17 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Rigin Nikolaj Vladimirovič (iskustvo 8 godina): ortoped, traumatolog
  • Rubin Gennady Gennadievich (iskustvo 14 godina, najviša kategorija): ortoped, traumatolog
  • Samoilov Andrey Nikolaevich (iskustvo 27 godina, najviša kategorija): ortoped, traumatolog
  • Semenov Igor Timofejevič (iskustvo 39 godina): ortoped, traumatolog
  • Simonyan Hayk Garnikovich (10 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Sorokina Galina Leonidovna (iskustvo 36 godina, 1 kategorija): ortoped, traumatolog
  • Sukhareva Anzhela Gennadevna (iskustvo 10 godina, 1 kategorija): ortoped, traumatolog
  • Terentyev Dmitrij Igorevich (iskustvo 17 godina, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, traumatolog
  • Tsygin Nikolaj Aleksejevič: ortoped, traumatolog
  • Jezici Maxim Evgenievich (11 godina iskustva): ortoped, traumatolog
  • Yakimov Leonid Alekseevich (42 godine iskustva, najviša kategorija, dr. Med.): Ortoped, traumatolog
  • Yamkova Andrey Dmitrievich (27 godina iskustva, najviša kategorija): ortoped, traumatolog
  • Vorobeva Elena Nikolaevna (29 godina iskustva, najviša kategorija): transfuziolog
  • Kostin Aleksandar Igorevich (27 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): transfuziolog
  • Shulga Svetlana Yurievna (iskustvo 12 godina, kategorija 2): transfuziolog
  • Bogdanov Andrey Borisovich: urolog
  • Britik Andrey Valerievich (21 godina iskustva): urolog
  • Veliev Evgeny Ibadovich (32 godine iskustva, najviša kategorija, dr. Med.): Urolog
  • Vinarova Natalia Andreevna (10 godina iskustva): urolog
  • Vishnevsky Alexey Evgenievich (32 godine iskustva, najviša kategorija, dr. Med.): Urolog
  • Golubtsova Elena Nikolaevna (iskustvo 18 godina, 1 kategorija): urolog
  • Goncharov Artyom Alekseevich (17 godina iskustva): urolog
  • Davidyants Arsen Albertovich (iskustvo 26 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): urolog
  • Dadashev Elmar Oktaevich (iskustvo 36 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): urolog
  • Dubrovin njemački Valerievich (33 godina iskustva): urolog
  • Ivkin Evgeny Vladimirovich (12 godina iskustva): urolog
  • Laurent Oleg Borisovich (54 godina iskustva, najviša kategorija): urolog
  • Lukyanov Igor Vyacheslavovich (36 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): urolog
  • Metelev Aleksej Yuryevich (iskustvo 12 godina, kategorija 2): urolog
  • Monakov Dmitrij Mihajlovič (iskustvo 22 godine, kandidat medicinskih znanosti): urolog
  • Morozov Andrey Dmitrievich (13 godina iskustva): urolog
  • Mulabaev Nozim Satorovich (12 godina iskustva): urolog
  • Mulabaev Sator Kayumovich (32 godine iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): urolog
  • Muslimov Shamkhan Tausovich (iskustvo 12 godina, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): urolog
  • Savelov Pavel Yuryevich (iskustvo 27 godina, najviša kategorija): urolog
  • Savitsky Nikolay Arkadevich (iskustvo 22 godine, najviša kategorija): urolog
  • Seregin Alexander Alexandrovich (iskustvo 20 godina, 1 kategorija): urolog
  • Seregin Alexander Vasilievich (iskustvo 42 godine, najviša kategorija, dr. Med.): Urolog
  • Seregin Igor Vasilievich (iskustvo 34 godine, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): urolog
  • Simankov Ilya Vladimirovich (iskustvo 8 godina): urolog
  • Sinyakova Lyubov Aleksandrovna: urolog
  • Sokolov Aleksandar Evgenievich (32 godine iskustva, najviša kategorija): androlog, urolog
  • Sokolov Egor Andreevich (iskustvo 10 godina, kandidat medicinskih znanosti): urolog
  • Tekeev Magomet Akhmatovich (iskustvo 13 godina, 1 kategorija): urolog
  • Tomilov Andrey Aleksandrovich (iskustvo 11 godina, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): urolog
  • Aces Daniil Yuryevich (23 godine iskustva): urolog
  • Fadeev Alexander Borisovich (iskustvo 26 godina, najviša kategorija): urolog
  • Fedanov Stanislav Leonidovich (22 godine iskustva): androlog, urolog
  • Filimonov Evgeny Viktorovich (17 godina iskustva, najviša kategorija): urolog
  • Shustitsky Nikolay Alexandrovich (iskustvo 22 godine, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): urolog
  • Abasova Karina Vazgenovna (iskustvo 31 godina, najviša kategorija): fizioterapeut
  • Batmazova Olga Aleksandrovna (iskustvo 41 godina, najviša kategorija): fizioterapeut
  • Galkina Rimma Gaepovna (iskustvo 26 godina, najviša kategorija): fizioterapeut
  • Dementieva Lidiya Mikhailovna (iskustvo 47 godina, najviša kategorija): fizioterapeut
  • Ipatova Galina Borisovna (42 godine iskustva): fizioterapeut
  • Mirzazyanova Dina Shamilyevna (5 godina iskustva): fizioterapeut
  • Chernov Nikolaj Nikolajevič (radni staž 28 godina, 2 kategorija): fizioterapeut
  • Astafyeva Galina Vladimirovna (37 godina iskustva, najviša kategorija): TB specijalist
  • Lazareva Olga Lvovna (32 godine iskustva, najviša kategorija): TB specijalist
  • Lensky Evgeny Viktorovich (iskustvo 26 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): specijalista za tuberkuloze
  • Vinogradova Marina Vasilievna (40 godina iskustva, najviša kategorija): funkcionalni dijagnostičar
  • Davydova Olga Nikolajevna (iskustvo od 15 godina, najviša kategorija): funkcionalni dijagnostičar
  • Dubrovina Olga Nikolaevna (17 godina iskustva): funkcionalna dijagnostika
  • Edigarova Olga Mikhailovna (38 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): funkcionalna dijagnostika
  • Ilyina Maria Valerievna (23 godine iskustva, kandidat medicinskih znanosti): funkcionalni dijagnostičar
  • Kezina Anastasia Mikhailovna (13 godina iskustva, 1 kategorija): funkcionalna dijagnostika
  • Kuznetsova Larisa Vasilievna (43 godine iskustva, najviša kategorija): funkcionalna dijagnostika
  • Lukyanova Alena Anatolyevna (iskustvo 19 godina, najviša kategorija): funkcionalna dijagnostika
  • Markelova Elena Aleksandrovna (25 godina iskustva, najviša kategorija): funkcionalni dijagnostičar
  • Mertsalova Ola Nikolaevna (56 godina iskustva): funkcionalna dijagnostika
  • Mukhina Olga Vladimirovna (11 godina iskustva): funkcionalna dijagnostika
  • Nemirovskaya Anna Igorevna (iskustvo 28 godina, najviša kategorija): funkcionalni dijagnostičar
  • Pavlenko Marina Sergejevna (15 godina iskustva, najviša kategorija): funkcionalni dijagnostičar
  • Sukharev Aleksey Aleksandrovich (15 godina iskustva): funkcionalni dijagnostičar
  • Schegolev Vladimir Georgievich (iskustvo 48 godina, 1 kategorija): funkcionalni dijagnostičar
  • Abramov Kirill Andreevich (4 godine iskustva): kirurg
  • Antonov Oleg Nikolajevič (20 godina iskustva, najviša kategorija): kirurg
  • Atakhajaev Sukhrob Ulugbekovich (4 godine iskustva): kirurg
  • Babaev Islam Bubakhanovich (iskustvo od 24 godine, 1 kategorija): kirurg
  • Babayan Oganes Zavenovich (7 godina iskustva): kirurg
  • Barinov Jurij Vladimirovič (iskustvo 21 godina, najviša kategorija): kirurg
  • Baskakova Natalya Aleksandrovna (iskustvo 14 godina, 2 kategorija): kirurg
  • Boldin Sergey Valentinovich (37 godina iskustva, najviša kategorija): kirurg
  • Bocharnikov Dmitry Stepanovich (16 godina iskustva, kategorija 2): kirurg
  • Valkov Stepan Vladimirovič (iskustvo 14 godina, 1 kategorija): kirurg
  • Vengerov Veniamin Yurievich (6 godina iskustva): kirurg
  • Volkova Nina Ivanovna (44 godine iskustva): kirurg
  • Vorobyov Vladimir Ivanovich (15 godina iskustva, kandidat medicinskih znanosti): hematolog, kirurg
  • Voronov Denis Viktorovich (7 godina iskustva): kirurg
  • Gogitidze Nodar Nodarovich (25 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kirurg
  • Gogolašvili David Gugushaevich: kirurg
  • Grekov Dmitrij Nikolajevič (iskustvo 26 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kirurg
  • Gugnin Anton Vladimirovich (iskustvo 8 godina): kirurg
  • Gusev Dmitrij Sergejevič (iskustvo 13 godina, 2 kategorija): kirurg
  • Gynin Boris Sergeevich (25 godina iskustva, najviša kategorija): kirurg
  • Degtyarev Dmitrij Aleksandrovič (12 godina iskustva): kirurg
  • Dolidze David Dzhonovich (iskustvo 26 godina, najviša kategorija, profesor): kirurg, endokrinolog
  • Drozdov Pavel Alekseevich (iskustvo 9 godina, 2 kategorija): kirurg
  • Evsikov Andrei Ivanovich (32 godine iskustva, najviša kategorija): kirurg
  • Erokhin Mikhail Pavlovich (37 godina iskustva, najviša kategorija): kirurg
  • Ershov Pavel Vladimirovich (9 godina iskustva): kirurg
  • Zimina Evgenia Viktorovna (13 godina iskustva): kirurg
  • Inalishvili Levan Nikolaevich (iskustvo 18 godina, 2 kategorija): kirurg
  • Kalakhanova Bella Halitovna (iskustvo 8 godina, kandidat medicinskih znanosti): kirurg
  • Karapetyan Igor Removich (40 godina iskustva, najviša kategorija): kirurg
  • Karpov Aleksej Andreevič (iskustvo 10 godina, 2 kategorija): kirurg
  • Kačurin Sergej Aleksandrovič (iskustvo 14 godina, 1 kategorija): dječji ortoped, ortoped, kirurg
  • Kiselev Vladimir Mihajlovič (20 godina iskustva, kategorija 2): kirurg
  • Kiseleva Irina Anatolyevna (33 godina iskustva): laserski kirurg, kirurg
  • Klimenko Kapitolina Aleksandrovna (iskustvo 22 godine): proktolog, kirurg
  • Kolotilshchikov Andrei Alexandrovich (6 godina iskustva): kirurg
  • Komissarov Aleksej Nikolajevič (36 godina iskustva, najviša kategorija): kirurg
  • Kuzmenko Alexander Alexandrovich (iskustvo 11 godina, 1 kategorija): kirurg
  • Kurdyukov Kirill Sergeevich (iskustvo 15 godina, 2 kategorija): kirurg
  • Kurdyukova Tatyana Vasilievna (40 godina iskustva, najviša kategorija): kirurg
  • Kuchin Victor Viktorovich (staž 31 godina, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): gastroenterolog, kirurg
  • Lantsynova Aisa Vladimirovna (4 godine iskustva): kirurg
  • Lebedev Sergej Sergejevič (iskustvo 19 godina, najviša kategorija): kirurg
  • Lebedinski Ivan Nikolajevič (33 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kirurg
  • Loginov Konstantin Andreevich (iskustvo 12 godina, 1 kategorija): kirurg
  • Lopareva Irina Viktorovna (36 godina iskustva, najviša kategorija): kirurg
  • Maer Ruslan Yurievich (23 godine iskustva): kirurg
  • Makeev Dmitrij Aleksandrovič (iskustvo 20 godina, najviša kategorija): kirurg
  • Minina Marina Gennadievna: kirurg
  • Minchenkov Dmitry Vyacheslavovich (iskustvo 22 godine, 1 kategorija): kirurg
  • Mikhailov Ivan Yurievich (9 godina iskustva): kirurg
  • Nesterenko Igor Viktorovich (35 godina iskustva, najviša kategorija): kirurg
  • Nikitin Vladimir Anatolyevich (23 godine iskustva, najviša kategorija): kirurg
  • Novikov Dmitrij Vladimirovič (9 godina iskustva): kirurg
  • Oganyan Armen Robertovich (22 godine iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kirurg
  • Ostashchenko Vasily Mikhailovich (10 godina iskustva): kirurg
  • Petrova Elena Valerievna (iskustvo 22 godine, 1 kategorija): kirurg
  • Poghosyan Harutyun Mkrtichovich (4 godine iskustva): kirurg
  • Polyansky Vasily Leonidovich (25 godina iskustva, 1 kategorija): kirurg
  • Rodimov Sergej Viktorovič (7 godina iskustva): kirurg
  • Sadovnikov Stanislav Vyacheslavovich (24 godine iskustva, kandidat medicinskih znanosti): kirurg
  • Sevostyanov Vladimir Mihajlovič (10 godina iskustva, 1 kategorija): kirurg
  • Sichinava Lasha Tengizievich (iskustvo 8 godina): kirurg
  • Skorobogatov Mikhail Borisovich (iskustvo 19 godina, 1 kategorija): kirurg
  • Smolyaninov Andrey Alexandrovich: kirurg
  • Solomonova Ekaterina Sergejevna (5 godina iskustva): kirurg
  • Sultigov Ahmed Khasmagometovich (iskustvo 18 godina, 1 kategorija): kirurg
  • Tavobilov Mihail Mihajlovič (22 godine iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kirurg
  • Tenchurina Elmira Anvyarovna (12 godina iskustva): kirurg
  • Khaziev Ruslan Anvarovich (iskustvo 6 godina): kirurg
  • Čečenin Grigory Mihajlovič (28 godina iskustva, najviša kategorija): kirurg
  • Shagdurova Bairma Vladimirovna (21 godina iskustva, najviša kategorija): kirurg
  • Shakirov Halit Abbyasovich (iskustvo 6 godina): kirurg
  • Shikov Dmitrij Vladimirovich (iskustvo 30 godina, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kirurg
  • Eminov Makhir Ziyadovich (27 godina iskustva, najviša kategorija): kirurg
  • Yakomaskin Victor Nikolaevich (21 godina iskustva, najviša kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kirurg
  • Yanyushin Nikolay Mihajlovič (45 godina iskustva, najviša kategorija): kirurg
  • Yanyushin Nikolaj Nikolajevič (3 godine iskustva, najviša kategorija): kirurg
  • Yakhontov Denis Igorevich (13 godina iskustva, kandidat medicinskih znanosti): minimalno invazivni kirurg, kirurg
  • Novac Denis Sergejevič (20 godina iskustva, kandidat medicinskih znanosti): maksilofacijalni kirurg
  • Muradkhanov Arthur Amirbekovich (9 godina iskustva): maksilofacijalni kirurg
  • Kanevsky Andrey Vladimirovich (iskustvo 18 godina, 1 kategorija): maksilofacijalni kirurg
  • Tsiklin Ilya Leonidovich (19 godina iskustva, kandidat medicinskih znanosti): maksilofacijalni kirurg
  • Yudin Dmitrij Konstantinovič (9 godina iskustva): zubni kirurg, maksilofacijalni kirurg
  • Abaeva Dzerassa Lvovna (24 godine iskustva): endokrinolog
  • Ametov Aleksandar Sergejevič (55 godina iskustva): endokrinolog
  • Aristarkhova Tamara Nikolaevna (41 godina iskustva): endokrinolog
  • Belyaeva Elina Nailevna (4 godine iskustva): dijabetolog, nutricionist, endokrinolog
  • Vorobyeva Nina Valentinovna (44 godine iskustva): endokrinolog
  • Gosnevskaya Irina Vadimovna (10 godina iskustva): endokrinolog
  • Dolidze David Dzhonovich (iskustvo 26 godina, najviša kategorija, profesor): kirurg, endokrinolog
  • Kantemirova Maria Alekseevna (7 godina iskustva): endokrinolog
  • Pashkova Evgenia Yurievna (19 godina iskustva): endokrinolog
  • Fedorova Natalija Aleksandrovna (11 godina iskustva): liječnik opće prakse, endokrinolog
  • Vychujanina Nataliya Valerevna (12 godina iskustva, kandidat medicinskih znanosti): endoscopist
  • Galaeva Elena Valerianovna (42 godine iskustva, najviša kategorija, dr. Med.): Endoskopija
  • Gračev Aleksej Andreevič (iskustvo 6 godina): endoskopist
  • Ivanova Vita Olegovna (iskustvo 23 godine, kandidat medicinskih znanosti): endoskopist
  • Komissarov Dmitrij Jurijevič (12 godina iskustva, 1 kategorija): endoskopist
  • Korzheva Irina Yuryevna (iskustvo 28 godina, najviša kategorija, dr. Med.): Endoskopija
  • Kormnova Natalija Vladimirovna (13 godina iskustva): endoskopist
  • Kuchina Olga Valentinovna (iskustvo 45 godina, najviša kategorija): endoskopist
  • Nechipay Andrei Mihajlovič (47 godina iskustva): endoskopist
  • Khugaeva Zalina Shalvovna (19 godina iskustva): endoskopist
  • Cheminava Nani Revazovna (19 godina iskustva, kandidat medicinskih znanosti): endoskopist
  • Chernov Mikhail Vladimirovich (25 godina iskustva): endoskopist